Wpis z mikrobloga

@wypok312: Psycha siada całkowicie dla majora, pewnie umie się już #!$%@?ć na to że konon się poruszył albo zbyt głośno odstawił kubek. W lesie wytchnienia też znaleźć nie może bo co chwilę go jakaś młodzież bandycka przegania i wąchać nie daje, a za chlewik trzeba płacić 50zł dla znienawidzonego knura ( ͡° ʖ̯ ͡°) Wychodzi na to że major też jest w jakiś sposób męczennikiem jak
  • Odpowiedz
@Teutonic_Reich: jest niewolnikiem swojego nałogu, jak się wyprowadzi to nie będzie mógł wąchać albo wracać zaśmierdzony, zabrudzony do mieszkania, zaraz go #!$%@?ą. A tak, wróci autobusem do domu, prześpi się, umyje da Kononowi stówę i mu pozwoli wąchać w chlewku.
  • Odpowiedz
@wypok312: też miałem taką rozkminę ostatnio że aż dziw że tam nikt nie sięgnął po nóż. A kłótnie tam były i są ostre. Może szczur ma z tyłu głowy świadomość że jest recydywą i jak coś odwali to mu #!$%@?ą gruby wyrok.
  • Odpowiedz
@tankowiec_lotus:
Zęba grubasowi wybił no i rzuca w niego rzeczami, np kebabem. Raz mu kubek na głowie rozwalił. Myślę że gdyby gdzieś tam miał koło wersalki pogrzebacz to by mógł w afekcie zajechać warmianinowi w jego pustą łypę.
  • Odpowiedz
jest niewolnikiem swojego nałogu


@tankowiec_lotus: To na pewno, nigdy nie wynajmie na dłużej pokoju w mieszkaniu (a raczej ktoś mu musi wynająć bo sam tego nie umie) to go zaraz wyrzucą, tak samo jak było w Krakowie gdzie wąchał na balkonie. Kawalerki też nie wynajmie bo zbyt drogo by to wyszło, a i tak zaraz struś zostałby wystalkowany i poszłyby zawiadomienia do właściciela mieszkania, zaraz by było pa pa dla
  • Odpowiedz
Ja się dziwię że tyle z knurem wytrzymuje i że go jeszcze nie zaszlachtował i nie przerobił na słoninę dla ptaszków.


@wypok312: Też mnie to dziwi, na dodatek oni żyją w tym jednym pokoju jak w jakiejś celi (major tam pewnie codziennie ma flashbacki z więzienia). Może pewnego dnia major już nie wytrzyma i kiedyś zobaczymy artykuł o tym że były kandydat na prezydenta miasta Białystok, Krzysztof Kononowicz Krzysztof został
  • Odpowiedz
ale łypa to usta

@RudaBrona: Raczej wargi, ale konon używa tego określenia na łeb.

Na łeb u nich to się hobok powinno mówić, czy tam hasiok.

Hasiok to na śląsku śmietnik, a hobok to taki duży pojemnik podobny do beczki, kiedyś były śmietniki w takim kształcie.
  • Odpowiedz
To jeden z możliwych finałów Szkolnej 17.


@wypok312: Zakończenie na miarę "morowej 17". A jak myślisz, czy banda bandycka która pobiła konona na końcu 2015 roku będzie się chciała zemścić na knurze za to że na nich doniósł? Bo z tego co pamiętam chyba mieli wyjść w tym roku albo w zeszłym.
  • Odpowiedz