Wpis z mikrobloga

God damnit. Kolejny dzien intesywnego #sexting z licealistkami na #tinder. Mlode dziewczyny mowili az wprost - "chodz, pieprz sie ze mna, nawet bez zabezpieczenia, jesli wyjdzie z tego dziecko to przynajmniej nas polaczy na dobre i mi nie uciekniesz". Slodkie zdjecia i filmiki, pasja w oczach tych nastolatek. Mlodziencza, nieposkromiona i bezkompromisowa milosc. Z drugiej strony kolejny dzien olewania normalnych kolezanek, ktore znaja moj charakter i dusze a nie tylko jak potrafie bajerowac.
Ciezka sprawa na koniec dnia. Mieszkanie na #!$%@? wsi bez nikogo w moim wieku, gdzie by tam szukac ladnych / ciekawych. Smutek, frustracja, nuda i nagly przyrost dopaminy spowdowany uwodzeniem tych dziewczyn i ogladanie ich ekscytacji rosnacej w powietrzu. Szkoda, ze tego nie mozna zrealizowac w realnym zyciu, ale z drugiej strony - oszczednoscn na pienadzach, czasie i wolnosc. Ma ktos podobnie?
#tinder #p0lka #logikarozowychpaskow #rozowepaski #sex
  • 10
  • Odpowiedz
ale w sumie nie zaluje
takiego sextingu jaki ja czasem mialem raczej kilkuminutowy sex nie odda haha
czasem po zakonczeniu doslownie smialem sie przez kilka minut z tego co sie wlasnie #!$%@? lol
  • Odpowiedz
pasja w oczach tych nastolatek. Mlodziencza, nieposkromiona i bezkompromisowa milosc.


@concious_mind: Znam kobietę przed 30stką zachowującą się identycznie, z tego, co mi się żaliła, to jej rówieśnicy właśnie są #!$%@? na nią, że sie tak zachowuje, bo "powinna w końcu myśleć poważnie o życiu"... a jak trafi na typa, który lubi tak flirtować i bajerować, to dla niego ona jest z kolei za stara i z góry ją olewa, bo myśli,
  • Odpowiedz