Wpis z mikrobloga

Skróci mi ktoś ostatnie lata Gonciarza i ten hejt na niego ostatni raz oglądałem go z jakieś 3 lata temu kiedy jego content opierał się na zapytaj beczkę czy np filmikach Krzysztofa Kanciarza
Przestałem go oglądać bo jego lewackie poglądy stawały się coraz bardziej nachalne co się wydarzyło przez ten czas że ma taką krytykę?
#gonciarz #polskiyoutube
  • 7
  • Odpowiedz
co się wydarzyło przez ten czas że ma taką krytykę

jego lewackie pogląd


@SujaQA: sam sobie odpowiedziałeś. Ostatnia fala to jego poparcie dla strajku kobiet. A że rozstał się parę lat temu z kobietą to głównie wokół niej jest zamieszanie, a że kobiet ogólnie się tutaj nie lubi to masz miliony zdrad, cucoldow i reszta tego zestawu
  • Odpowiedz
@suluf: Nie zrozumiałeś o co chodzi w tej całej aferze. Jak ta średnio wyglądająca laska była z Gonciarzem to praktycznie nie afiszowała się tym w ogóle a jak spotkała jakiegoś brazylijskiego ruchacza to nagle cały instagram ma #!$%@? z nim. Wychodzi na to, że Gonciarz jest kukoldem a ona była z nim tylko dla kasy. Stąd cała afera.
  • Odpowiedz
@janek_kenaj: brazylijski ruchacz ? Cały Instagram ? Żadna z tych rzeczy nie jest prawdą. A kiedy byli razem gonciarz co chwila stosował clickbait wokół ich związku który nie był związkiem który okazał się związkiem. Zdjęć razem też mieli sporo
  • Odpowiedz
@janek_kenaj: hmm ciekawe czemu. Może dlatego że publicznie się chcieli chwalić związkiem a teraz tak nie jest ? I co z tym ruchaczem ? Czy ty wiesz jak działa zwykły związek ?
  • Odpowiedz