Wpis z mikrobloga

Drogie mirki, jako że challenge porobione i cały interesujący mnie content wyczyszczony chętnie oddam mój cały gear w SC Ritual bo nie ma sensu żeby leżał na standardzie i się kurzył. No może pasek trzeba będzie sobie dokupić bo jak się okazuje HH potrafi czasem zniknąć w pewnej świątyni. xD Bolid robiłem na podstawie poba z tego poradnika https://www.youtube.com/watch?v=myI_wLtagiE&t=486s więc jeśli ktoś jest ciekawy jak build działa to może tam zerknąć. Cała wartość itemków jak na screenie to około 60-70 ex, więc nawet jeśli ktoś nie będzie chciał tym grać, to można jakiegoś HH z tego wyciągnąć. : ) Oddam gear pierwszej osobie która napisze swój IGN w komentarzu. Powodzonka. :)
#pathofexile
Pobierz Doctorr46 - Drogie mirki, jako że challenge porobione i cały interesujący mnie conten...
źródło: comment_161515919285zsdTzL3ay019HtKckz4G.jpg
  • 7
@Pietzu: Całkiem nieźle się latało z HH, główną różnicą która robiła robotę były buffy na movement speed, szczególnie w delvie jak wpadły to całe korytarze w kilka sekund można było przebiec. No i można buty pooglądać jak ci postać urośnie ( ͡° ͜ʖ ͡°) W zasadzie do tego buildu HH to tylko przyjemny bajer, nie robi jakiejś wielkiej różnicy.