Wpis z mikrobloga

Hej, mam zagwostke. Nie wiem czy kupować już teraz MacBooka M1 Pro 16GB ram za 6999 zł czy poczekać na nowe wersje z procesorem m1x które ponoć mają wyjść we wrześniu. Jak myślicie w jakiej cenie zakręca sie te nowe macbooki 2021? Bedzie dużo drożej? Mogę poczekać na lepsze wersje ale jak ceny bedą ok. 10k pln to nie wiem czy wydusze z siebie tyle kasiory. Co robić? () #laptopy #laptop #komputery
#macbook #apple
  • 12
  • Odpowiedz
@krsu: stawiam na podstawkę minimum 7700, bez sensu byłoby sprzedać nowego po cenie m1... chociaż jeśli tak będzie to chętnie odprzedam swojego mbp XD
  • Odpowiedz
@krsu: zadaj sobie pytanie czy potrzebujesz teraz czy nie. bo za zakrętem zawsze będzie cos lepszego. teraz "M1X" a jak go wydadzą to będziesz się zastanawiać czy może nie poczekać na "M2" itd.
  • Odpowiedz
@krsu: Może być też tak, że 14 calowy MacBook Pro wyjdzie zastępując obecnego pro 13 za 10k z procesorem intela. Nie zdziwię się jeśli zostawią podstawkę pro taką jak teraz i zastąpią tą droższą opcje. Będzie miał w podstawie pewnie 16GB ramu i dysk 512GB. Ale na cenę niższą niż te 8.5/9k bym nie liczył.
  • Odpowiedz