Wpis z mikrobloga

Nie wiem kto mógł się nabrać i postawić na wardęge. Chłop gada co to nie trenuje, a w międzyczasie na story wrzuca filmiki gdzie na biurku stoi kolka i 3 millery xD Każdego próbował tylko dusić zza pleców i nic więcej nie pokazywał. Dodatkowo jest rozgadanym manletem, który wyszedł pierwszy i prawdopodobnie ostatni raz tylko po szybki hajsik. Szkalujesz - plusujesz
#famemma #wardega #wataha #boxdel
InteligentnaZielonka - Nie wiem kto mógł się nabrać i postawić na wardęge. Chłop gada...

źródło: comment_1615079028dzw2a9IT3asNpdAcplRV0Q.jpg

Pobierz
  • 20
@rozjuszony_przecinek: Co do bokserów. W przypadku Olega byłem pewny, że odrobi lekcje i pojedynek będzie pod jego dyktando - bił się o być albo nie być w fame. Z tyłu głowy miałem możliwość poddania przez Rybę. Anulka natomiast pokazała serducho przy zrzucaniu wagi i tym skradła moje pieniądze ( ͡° ͜ʖ ͡°) WOB mocno trenowała co było widać po jej story
Nie wiem kto mógł się nabrać i postawić na wardęge. Chłop gada co to nie trenuje, a w międzyczasie na story


@InteligentnaZielonka: Pokaż gdzie tak gadał kłamco.

Zawsze powtarzal, ze mniej trenuje od Blonskiego i jak ktos na neigo stawia to na własną odpoweidzialnosć, a on nie chce presji