Wpis z mikrobloga

@Gdziejestkangur33: obejrzałem i w sumie nie wiem o czym jest ten materiał. Ja wyciągnąłem kilka minut subiektywnego wywodu o tym, że karta do gier wideo kosztuje tyle co konsola. Tytuł filmu stawia tezę bardzo ogólną, która nie została poruszona, a w jej miejsce cały czas opowiadałeś o sobie i swoich preferencjach. Dodatkowo przed nagraniem tego typu materiału radziłbym zasięgnąć informacji o tym co mówisz bo porównanie plusa do game pass jest
@NoKappaSoldier73: Dzięki za opinię, w sumie mignęło mi to czy nie za dużo mówię, o swoich preferencjach. Co do porównań game passa i plusa, to wydaję mi się, że można zestawiać te dwie oferty, zasadniczo w jednej i drugiej propozycji gracz dostaje za opłatą dostęp do gier. Są spore różnice między nimi, nie mówię, że są identyczne ale koncepcja w zasadzie sprowadza się do abonamentu za gry.
"Xbox Game Pass Ultimate includes Xbox Live Gold, over 100 high-quality games, and an EA Play membership, all for one low monthly price."

Xbox Game Pass zawiera w sobie również Xbox Live Gold, więc w zasadzie można to potraktować jako jedną usługę ale rozumiem o co Ci chodzi. Generalnie z tym nazewnictwem jest trochę zamieszanie, mi w materiale chodziło o zestawienie najmocniejszych tytułów z PS4 z tymi z GamePassa, a Playstation Collection