Wpis z mikrobloga

@MojWlasciciel brzmisz jak polak. Jak śmiał wystawić piwo, które mi nie smakuje, jeszcze po to żeby swoim ryjem promować idee xD co do smaku piwa to czysto kwestia gustu o ile nie skisło, połowa januszy w tym kraju nazwie wasze produkty gorzkimi szczynami. On jest praktycznie jedynym polskim beergeekiem z takimi zasięgami i zarabiał taki pitos, że raczej nie połasił się na jakiego lewego dila, bo jego renoma jest ważniejsza. Koniec końców
  • Odpowiedz
o co chodzi? Cos się stało? Specyficzny, ale spoko w sumie, a to że się lubi nachlac na festiwalu piwnym czyni go jeszcze bardziej spoko.


@zasadzka01: Tak, stwierdził, że przestanie nagrywać o piwie, a zacznie o życiu i będzie wskazywał innym drogę w życiu. Ogólnie moze głupi kopyr nie jest, ja go lubię, no ale nie jest ekspertem od wszystkiego i może się na tym kołczowaniu przejechać.
  • Odpowiedz
@Cebulaczan

@MojWlasciciel brzmisz jak polak.


Uhuhu.
Jak słowo "polak" (pewnie celowo z małej litery, c'nie?) jest dla Ciebie obelgą to nawet nie ma co czytać reszty wysrywu, bo wiadomo że będzie pseudointelektualny wytrysk mędrca gówno wiedzącego o temacie na który wyraża opinię. Ale uj tam, jedziemy.

Jak śmiał wystawić piwo, które mi nie smakuje, jeszcze po to żeby swoim ryjem promować idee xD co do smaku piwa to czysto kwestia gustu o
  • Odpowiedz
No i ma juz 6x mniejszy zasięg niż robiąc "ślepe testy piw z lewiatana"

@MojWlasciciel: tylko, że wyświetlenia z testów koncerniaków były okazjonalne, zwykle jego filmy miały kilkanaście tysięcy, recenzje kilka tysięcy, a gadanie o niczym na drugim kanale też kilkanaście tysięcy, ale bliżej dwudziestu tysięcy.
Już po tygodniu ponad 150 osób wspiera go na yt, po poziomie wypowiedzi na czacie i komentarzach mniemam, że jest to kanał do zarabiania na
  • Odpowiedz
@Fidelis nikt recenzji nie oglądał, bo ile można oglądać typa pijącego piwo? Zobacz jego filmy z piwowarstwa domowego - po 130k wyświetleń. Nawet "kopyr masakruje reklamy" tyle nie miały.
Odszedł od branży piwnej i ok, nie ma problemu - branża w tym momencie jego straty nawet nie zauważy. Tylko to jest tylko tani kołczing w wykonaniu alkoholika. Jeśli tak chce zarabiać na życie to ok, fajnie że może to robić. Ja tylko
  • Odpowiedz
@MojWlasciciel: > Uhuhu.
Jak słowo "polak" (pewnie celowo z małej litery, c'nie?) jest dla Ciebie obelgą to nawet nie ma co czytać reszty wysrywu, bo wiadomo że będzie pseudointelektualny wytrysk mędrca gówno wiedzącego o temacie na który wyraża opinię. Ale uj tam, jedziemy.

To jest nawiązanie do załączonego mema, który często się tu pojawia. Twój komentarz jest jak mirko-opinie type beat: bóldupienie bazujące na hiperbolach jakby to była prawda, z morałem
Cebulaczan - @MojWlasciciel: > Uhuhu.
Jak słowo "polak" (pewnie celowo z małej liter...

źródło: comment_16150756423Za80fZbgciqsNBL4eDkRZ.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz