Wpis z mikrobloga

Gamingowy Przegląd Tygodnia - odcinek 215 już gotowy. A w nim:

1/6 W sieci pojawił się zwiastun Elden Ring. Jest to wersja robocza zarówno gry jak i samego zwiastunu, który obklejony jest cały znaczkami "poufne". Ale co się w sieci znajdzie - to z sieci nie znika, można więc zajrzeć i zobaczyć co w zwiastunie się znajduje. Dla mnie - to wygląda po prostu jak Dark Souls w innej scenerii.

2/6 Opisany został spór między Frogware a Naconem odnośnie wydania gry The Sinking City na Steamie. Frogware oskarża (i prezentuje dowody) Nacon o kradzież gry i publikację jej na platformie Valve.

3/6 Valve porzuciło Artifact. Gra Moba twórców Half-Life'a przechodzi na Free-To-Play i nie będzie już wspierana przed developerów. A trzeba było wydać wreszcie Half-Life 3! :-)

4/6 Polskie Studio Creative Forge zaprezentowało swoją nową grę pod tytułem Ronin Samurai Redemption, który to ma być tytułem skierowanym na akcję, ale z erpegowymi aspektami, oraz z dużym skupieniem na opowiadanej historii. Setup - ciekawy, ale zaprezentowana rozgrywka na zwiastunie nie budzi szału.

5/6 CI Games pokazało rozgrywkę najnoszej gry z serii Sniper o tytile Sniper Ghost Warrior: Contracts 2. Gra oferować ma 5 map o sandboxowej formule pozwalajacej podejść wroga jak tylko chcemy, a sam wróg - ma być mądrzejszy.

6/6 Coś dla fanów rozgrywki kooperacyjnej i uniwersum Obcego. Cold Iron Studios pokazało swoje najnowsze dzieło o tytule Aliens: Fireteam, w którym łącząc siły z dwoma innymi graczami odpierać będziemy hordy Ksenomorfów. 4 kampanie, 5 klas do wyboru i tony akcji. Byle nie było powtórki z Colonial Marines.

Tag do czarnolistowania: #gpt

#zainteresowania #ciekawostki #gry
arkadikuss - Gamingowy Przegląd Tygodnia - odcinek 215 już gotowy. A w nim:

1/6 W ...
  • 3
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@arkadikuss:

3/6 Valve porzuciło Artifact. Gra Moba twórców Half-Life'a przechodzi na Free-To-Play i nie będzie już wspierana przed developerów. A trzeba było wydać wreszcie Half-Life 3! :-)


Artifact to moba? XD

A w klipie 6:50 jeszcze "LoLo, Doto podobna"

Przecież to jest karcianka oparta na lore Doty, a nie żadna moba.
@Gumaa: Masz ABSOLUTNĄ rację. Kiedy pisałem tego newsa wcześniej czytałem newsy odnośnie Lola właśnie i musiało mi się coś w mózgu poprzestawiać, a już w czasie montażu nie wyłapałem tej wtopy. Propsuję, dziękuję za wytknięcie błędu, już piszę też sprostowanie na tubie. Dzięki!