Wpis z mikrobloga

Można ładować osobówkę z tyłu po sufit, tak że będę miał zasłoniętą całkowicie tylną szybę? Oczywiście nie przekraczając ładowności pojazdu. W internecie widzę sprzeczne porady, jedne artykuły twierdzą że mandat murowany bo to ograniczanie widoczności, inne że mogę sobie nawet zakleić tylną szybę, dopóki boczne szyby, boczne lusterka plus przednia szyba są OK, że jak mandat to najwyżej za źle zabezpieczony ładunek.

#kiciochpyta #prawodrogowe #prawojazdy #samochody
  • 6
@southlander: dopóki auto jest sprawne to nie powinno być przypału
ja raz tak swoje auto przestawiałem od mechanika pod skp w którym pracuje, zrobił wszystko oprócz przełożenia przebitej opony bo nie ma ściągarki do opon u siebie
zima, więc o 17:00 już było ciemno, ulewny deszcz, auto wypakowane po dach jakimiś styropianami, pudłami, zużytymi i używanymi częściami, na siedzeniu obok piąte koło z tą przebitą oponą, pojechałem ze światłami ustawionymi do
@southlander: A jak masz dostawczaka to w ogóle nie ma tylnej szyby i jakoś ludzie jeżdżą. Inna sprawa że kiedyś widziałem kolizję na krajówce i walizki były z przodu na podszybiu po wszystkim. Daje do myślenia ( ͡° ͜ʖ ͡°)