Wpis z mikrobloga

popykałbym w jakieś mmo, ale bardziej takie casualowe, bo będę raczej raz na jakiś czas wbijał i nie wiem co wybrać
co jest teraz ciekawego? może mireczki w coś grają?
może być buy to play/f2p, abo raczej nie, bo pewnie bedzie tak ze bede placil a nie bede grac xD, byle nie było dużo pay to win, najgorsze są takie udawane free to play ze sklepikiem z itemami czy innymi boostami

czego szukam w mmo? w sumie to nie lubię raidów xD taki ze mnie gracz mmo, lubię progresować postać, coś pogrindować solo albo w małej grupce

próbuję właśnie black desert, tak średnio mi sie podoba, jakieś fikuśne animacje ataków i screeen shaking
gw2 chwilę grałem i chyba jeszcze sprawdze
jak wygląda #teso #elderscrollsonline ? z samą podstawką dużo contentu? warto?

#mmorpg #gry
  • 11
@troloking: @Curus_Bachleda: zapomniałem dodać, nie lubię strzelanek, a szczególnie mmo strzelanek, jest tradycjonalistą tylko miecze i czary ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@ChochlikLucek: w sumie srednio lubie to uniwersum, oglądnąłem jakiś gameplay i też szału na mnie nie zrobił
@vomalio: no widzę, że dość zbliżony do singlowych gier, a co właściwie ogranicza podstawka i co dają inne dodatki, bo wydaję mi się, że jest tu
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@wewerwe-sdfsdfsdf: podstawka ogranicza krainy które możesz zwiedzić i dungeony /raidy które możesz robić. Gra jest dość mocno rozwinięta fabularnie, każde dlc to dodatkowe naście godzin historii. Jeśli chodzi o endgame to zdecydowanie ekwipunek z raidów z dlc jest najlepszy, ale na poziomie średnio zaawansowanym można grać bez żadnego dlc i świetnie się bawić.
System lvl jest rozwiązany dość oryginalnie, tj. po nabiciu 50lvl nabijasz dodatkowe lvl (cap na 810), które dają
@ZercaMirkoslaw: ale necro xd
na czilku też można grać i się dobrze bawić
Bo dokładnie to robiłem. Nie trzeba wbijać T10 żeby mieć fun, oni nawet tego nie sprawdzają ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)