Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania

nie ma nic gorszego niz bynie intreowrtykiem facetem, w przypadku k0biet to dar od boga ale u facetów?
przyjrzyjmy sie

intro wertyk facet

jakis przystojny

troche sie go boje, lepiej nie zaczepiaj, czemu nic nie mówie

jakis brzydki

#!$%@? z brzydalem nawet jak ja to pisze to mialbym w niego #!$%@? xD

introwertyk loszka

jakas ladna

uu ale shara mysqa pewnie wzorowa uczenicca jeszcze dziewica

jakas brzydka

uu ale shara myszqa pewnie sie rucha bez zobowiazan cichodajka #!$%@?


teraz to wiem bo myslalem ze antydepresanty ten problem rozwiazą ale z natury jestem zamknienty w sobie i najchetniej to chcialbym uczęszcac w taki sposób ze tylko siedze i słucham. ale nikt kogos takiego nie chce, znaczy ja mógłbym uczęszczac w dyskusji ale jestem pewny ze tez jej nikt nie chce slyszec bo skrajnie prawicowym nazistą jestem i toksyczny jak #!$%@? bo siedze na chanach 24/7 i w sumie lubie to, bo czuje ze pasuje.

ale pasowanie na forum internetowe nie zmieni faktu ze chcialbym loszke ktorej #!$%@? nie znajde jak nie bede udawal kogos innego, pewnie praciwoe loszki jak ja (borderki?) tez istnieja ale dla chada to albo dilera
#przegryw

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #6041340bd2f37c000a2c09bb
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: LeVentLeCri
Roczny koszt utrzymania Anonimowych Mirko Wyznań wynosi 235zł. Wesprzyj projekt
  • 1
@AnonimoweMirkoWyznania: to nie jest bycie introwertykiem, tylko osobą z zaburzeniami z klastra A - tak bym obstawiał

Zaburzenia osobowości typu A – zaburzenia dziwaczno-ekscentryczne (ang. Cluster A Personality Disorders)
Paranoiczne zaburzenie osobowości (ang. Paranoid Personality Disorder), kod: 301.0
Schizoidalne zaburzenie osobowości (ang. Schizoid Personality Disorder), kod: 301.20
Schizotypowe zaburzenie osobowości (ang. Schizotypal Personality Disorder), kod: 301.22