Wpis z mikrobloga

Premium Blend - Original Penguin. Co to za perfumy? Moim zdaniem bardzo dobry wybór w kategorii #perfumybiedaka, szczególnie na cieplejsze, wiosenne i letnie dni. Świetną informacją jest też to, że nówka sztuka stoi na Notino w najniższej cenie od ponad roku (tak przynajmniej sugeruje perfumehub) - flaszka do wyrwania za nieco ponad 75 złotych.

Co dostajemy w tej cenie, nie licząc ładnie prezentującego się flakonu (masywny, grube szkło w stylu "freeze", z szronem na ściankach) i stu mililitrów "dobrze zmrożonej substancji" w środku?

Otwarcie jest bardzo odświeżające i soczyste - już od momentu aplikacji dostajemy w nos potężną dawną nieco syntetycznej mięty, połączonej z limonką - całość przywodzi na myśl mohito. Czujemy też na skórze przyjemny chłód, co pozwala przypuszczać, że Pan Pingwin wypuścił zapach idealnie mieszczący się w definicji "refreshing scent" na letnie, upalne dni. Ta teza jednak do weryfikacji.
Co dalej? Generalnie całość kompozycji nie jest szczególnie wyrafinowana, mięta z limonką wciąż utrzymują się na pierwszym planie, dopełniane przez nuty wodne i zielone, może nieco kwiatowe i cytrusowe. Nie czuć jednak opisywanych na fragrze słonych akordów, co akurat dla mnie nie jest specjalną stratą.

Perfumy od Pana Pingwina okazały się bardzo przyjemne, rześkie, miętowo-cytrusowo-wodne, bez wątpienia uniwersalne - jest to po prostu wdzięczny zapach podobający się otoczeniu, trudno jest mi sobie wyobrazić sytuację, w której ten Pan Pingwin nie zdałby egzaminu; pasuje zarówno do białej koszuli w biurze jak i do obcisłych kąpielówek na piaszczystej plaży. Niezwykle bezpieczne, prostolinijne, świeże perfumy.

Jeśli chodzi o parametry, to nie jest źle. Co prawda nie jest też dobrze. Można powiedzieć, że jest średnio. 5-6 godzin na skórze to jak na letniaka przyzwoity wynik, ale dość szybko zapach staje się bliskoskórny, już po mniej więcej 3 godzinach.

Wołam @moskiii i @uwielbiamnalesniki daliście szansę Panu Pingwinowi? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#perfumy #recenzja
TetraHydroCanabinol - Premium Blend - Original Penguin. Co to za perfumy? Moim zdanie...

źródło: comment_1614889179RyGAATfhEMia2DTcj3A4By.jpg

Pobierz
  • 26