Wpis z mikrobloga

@mirekfloyd: właśnie byłem dzisiaj w DG żeby sprawdzić innego forda, przy okazji oud wooda powąchałem i jakoś mnie zaczął przekonywać, jak nikt się nie zgłosi to mogę rozebrać jak będzie -20% w douglasie (ale właśnie ostatnio mnóstwo było rozbieranych więc raczej ktoś będzie miał)
  • Odpowiedz
@mirekfloyd: jak 8,0 to akceptowalna cena (imo trochę drogo) to mogę już spróbować posta wrzucać i przy 50ml rozebrać, z karafki najtaniej teraz 7,2 więc nie warto (w przeciągu kilku dni pewnie będzie -20% w DG spokojnie i wtedy 6,8, ale potrzebowałbym 170ml w sumie deklaracji)
  • Odpowiedz
@shizun: szczerze mówiąc to chyba muszę zacząć Was zapisywać xd

jak nikt mnie nie ubiegnie to po prostu zawołam tych co wyżej się zgłosili i tych co zaplusują ten komentarz, tak chyba będzie najprościej, ale możecie też niżej w sumie komentować jak wolicie - będzie promka postaram się zwinąć sztukę, prawilnie wrzucę post i co ma być to będzie ¯\_(ツ)_/¯

sorki @mirekfloyd: za zmienienie Twojego posta w rozbiórkę
  • Odpowiedz
@pedro_migo: mnie też ani za pierwszym, ani za drugim nie porwał, ale jak byłem dzisiaj to jakoś zaiskrzyło.. a że popularny to nie będę miał problemu z pogonieniem jakby co - polecam przetestować też fougere d'argent ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz