Wpis z mikrobloga

Skandynawskie g---o, które od przyszłego sezonu zabiera nam mecze Roberdzika w Bundeslidze, a na dodatek Ligę Europy i Conference League. Tych ostatnich żal trochę mniej, ale i tak pazerność jest oszałamiająca. 34 zł/miesięcznie za mecze bez polskich komentatorów, bez opraw w studiu.

Niech giną. Szkalujesz, plusujesz.

#mecz #pilkanozna #nent
a.....1 - Skandynawskie g---o, które od przyszłego sezonu zabiera nam mecze Roberdzik...

źródło: comment_1614872054znx0uB0q18bad6avmMVaSE.jpg

Pobierz

Gardzisz NENT?

  • Tak 24.2% (29)
  • Jeszcze jak! 37.5% (45)
  • Oczywiście! 3.3% (4)
  • Naturalnie! 6.7% (8)
  • Bezsprzecznie! 28.3% (34)

Oddanych głosów: 120

  • 35
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@thority:

i tak ma być! ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Ja tak samo. Do tej pory jakoś udało mi się łączyć oglądanie C+ z Eleven i Polsatami, nie będę płacił za kolejny pakiet. Mam nadzieję, że się srogo przeliczą na naszym rynku i za dwa lata zawiną. Kto normalny to kupi za taką cenę? Nie wierzę też, że znajdą fanów skandynawskich produkcji, żeby to coś subskrybowali
  • Odpowiedz
@aut91: szkoda Bobercika w sumie, ale jakoś przeżyję brak Bundesligi, koledzy z tagu #golgif na pewno zrobią dobrą robotę.
Jak La Liga, Premier League, Serie A, Ekstraklasa zostaje w C+ to dalej opłaca mi się płacić im 50zł. Puchar Polski i Liga Mistrzów- przeboleję przaśną oprawę i amatorską komentatorkę w Polsacie. Niemniej dla Ligi Europy i Niemców nie opłaca się pakować w kolejny abonament.
  • Odpowiedz
@aut91: mecze naszych i tak pewnie odkupi polsat czy tvp, a reszte za 34zl/miech, to... iks de, wroze ogromny sukces, do tego bez komentarza i studia xD
  • Odpowiedz
@aut91: Jak zrobimy standardowy wynik w pucharach i nikt od nas nie zagra w fazie grupowej, to przecież nikt tego nie wykupi. A przynajmniej mi ciężko jest sobie to wyobrazić.
  • Odpowiedz
@Ponury_Dewiant: @So_I_Scream: no właśnie taki Tomek Urban np. to klasa jeśli chodzi o BL. Canal+ przeważnie też wie, jak ująć temat. A Skandynawowie wchodzą tu na odp...ol, kupimy sobie prawa a Polaczkom nie damy jakiejkolwiek oprawy tych transmisji, niech się uczą szwedzkiego/norweskiego. O ile nawet rozumiem udostępnienie ścieżki bez komentarza, to brak jakichkolwiek polskich komentatorów świadczy o ich stosunku do polskiego widza
  • Odpowiedz
@galonim: może i tak, ale nie sądzę żeby ich fanów było tyle, żeby masowo wykupowali subskrypcje. Oczywiście każdy niech oglada co chce, ale osobiście mi ten nent strasznie zalazł za skórę i od razu wzbudził negatywne emocje
  • Odpowiedz
@Vigonath: Muszą zmienić tę ustawę, żeby obejmowała też LKE. Tam zresztą nadal jest wymieniony Puchar UEFA, czyli było nieruszane przez co najmniej 12 lat, ale tam jeszcze można było uznać Ligę Europy za kontynuację.
  • Odpowiedz
@Vigonath: no niby tak, jak kupi jakaś telewizja, to ma puścić w kanale otwartym, ale problem, że nie kupiła żadna telewizja xD, chociaż jak nikt od nich nie odkupi, a chcąc się promować, to być może puszczą na youtube czy jakoś tak
  • Odpowiedz