Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 951
@balatka: te grupy to kopalnia beki xD

Byłem świadkiem jak babka pisała ze juz niedługo wraca jej typ że się cieszy bo tęskniła i odliczala

Z miesuac później post że mąż wrócił do zakładu ze jest smutna

Powód? XD przemoc domowa xD
  • Odpowiedz
@balatka: @zielona_kulka: mnie ciekawi to "dostal numer od mojego bylego" - moze u wiezniow sa inne zwyczaje, ale nie zauwazylem by ludzie rozdawali znajomym telefony swoich partnerek lub partnerow ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Chyba ze to bylo mniej wiecej tak ze z bylym sie rozstala a on dal kumplom z celi jej numer reklamujac "straszna idiotka, ale leci na miesnie i tatuaze, bierzcie jak chcecie, lubi
  • Odpowiedz
@zielona_kulka: teoria łaski srednio mi lezy, jesli by takie cos zrobil to jest to miekka mameja i dziamdziaczek, a raczej malo prawdopodobne ze kobieta poleciala na dwoch tak roznych typow. Szczegolnie ze sie poznali w wiezieniu - malo prawdopodobne aby spokojny zamulacz odwalil cos takiego ze trafil na cele z Chadem Prisoncockiem.

dał numer reklamując ją xD więc chłopak kolejny miał łatwiej jak sytuację... Popchnąć xD


@golf3cabrio: i pewnie jeszcze
  • Odpowiedz
Ciekawostka: Po dziś dzień dziewczyny ogłaszają się w telegazecie bo wiedzą że osadzeni mają dostęp do telegazety i później dzwonią, czasem niektórym nawet udaje się taką niewiastę zbajerować i przyłażą na widzenia, zostają parami etc. Nie pytać skąd wiem
  • Odpowiedz
@zielona_kulka: Nie doszukuj się tutaj jakiegoś głębszego sensu lub intrygi, jeżeli w zk masz ukończone gimnazjum to z automatu należysz do elity intelektualnej. Absolutnie to nie wygląda jak na Amerykańskich filmach
  • Odpowiedz