Wpis z mikrobloga

Ciekawe ile osób tutaj podziela moje zdanie. Mianowicie w momencie w którym dowiedzialem sie o powstaniu takiego tworu jak FAMME MMA, przed oczami widziałem jak goście dowiaduja się tydzien przed walka o swojej walce, bez treningów, obozów i udawania ze z patusa mozna zostac fighterem. Walka bez zasad, wpuszczamy do klatki i niech sie dzieje. Zadnego punkowania. Albo ktos odklepie albo KO inaczej nie wychodza z klatki. A robienie z celebrytow wielkich fighterow. Limity wagowe, czy walka tylko w jednej dyscyplinie i uważane siebie za wojownika. Nie to ma być show. Jesli bede chciał obejrzeć profesjonalna gale jest wiele gal innych. Gdzie walka jest od pierwszej do ostatniej minuty. A tutaj? Gość opowiada że zmienił sie i wgl ćwiczy kilka miechów i że już jest ulicznym mordercą. Wejdzie do klatki, wyprowadzi 4 cepy i już nie ma tlenu. Nosz #!$%@? Lud chce igrzysk!
#famemma
  • 6
@Zaczki95: Walka bez zasad,
Zasady muszą być, inaczej mogłoby dojść do tragedii. Ale fakt - walka powinna się kończyć w momencie poddania, KO, lub dsq. Punktowanie na tej gali jest bez sensu.

Co do reszty się zgadzam. Ja oczekiwałem więcej pomysłowych walk, jak np. walka 2 na 2, czy walka karła. Przecież można zestawić faceta z kobietą, zawodowca z trzema freakami, czy grubasa typu Noras z kimś szczupłym. Nie trzeba
@barti69: Chcą iść w profesjonalizm ale wg nie tędy droga. Walki o których mówisz byłyby ciekawe nawet bardzo. Albo walka pijanch. Kazdy wali sake. Dmucha w alkomat wyskakuje np 2promile i w tym momencie wchodzą do oktagonu.
Co do tagedii. Moim zdaniem nic wielkiego sie by sie stalo. A nawet jesli to czy płakałbyś po magicalu czy innym rafonixie?
Tylko ty mowisz o walkach sportowych. Pełno jest takich pojedynków ksw czy ufc. Nie znam sie sportach walki. Chce oglądać show i na tym mi zależy. Dla mnie walka magical polak to złoto. Bo to jest szybka weryfikacja ze obaj byli mocni w gębie.