Wpis z mikrobloga

Czołem mirki z tagu #budujzwykopem #budownictwo i #hydraulika przyjmijmy że na załączonym obrazku widnieje ściana mojej łazienki, na ścianie mam mały grzejniczek, ale chciałbym zamienić go na wiekszy i tutaj pojawia się moje pytanie, czy istnieją np takie abominacje grzejnikowe jak narysowałem? Czyli grzejnik w kształcie litery L żeby zachodził też nad drzwi, albo czy da się coś takiego stworzyć żeby to ładnie wyglądało czy musiałbym połączyć grzejnik pionowy z grzejnikiem poziomym jakimiś przewodami?
K4rpik - Czołem mirki z tagu #budujzwykopem #budownictwo i #hydraulika przyjmijmy że ...

źródło: comment_1614813620YPxIKByF1qwbLATX7awXGn.jpg

Pobierz
  • 7
@K4rpik: nie ma takich cudów, jeśli naprawdę takie coś jest potrzebne, to pozostaje albo zamówić albo złożyć z dwóch.
Tylko... nie bardzo sobie wyobrażam, po co? Grzejniki łazienkowe są dość wysokosprawne, już półtorametrowy grzejnik ma moc wystarczającą do ogrzania naprawdę dużej łazienki, naprawdę masz aż tak bardzo dużą, że potrzebny Ci jest taki wynalazek? Który, wybacz, ale chyba ładnie nie będzie wyglądał za żadną cholerę?
@K4rpik: drabinka 2 rzędowa, ma prawie podwójna moc przy tych samych wymiarach.

nie bardzo sobie wyobrażam, po co? Grzejniki łazienkowe są dość wysokosprawne, już półtorametrowy grzejnik ma moc wystarczającą do ogrzania naprawdę dużej łazienki,


@Jarek_P: a teraz zastajesz i instalacje gdzie wszystkie grzejniki są przewymiarowane, przy -20 na zewnątrz wystarcza 40 na grzejnikach ( ͡° ͜ʖ ͡°) a tu właściciel chce wymienić 7 żeber, a miejsce
@K4rpik: hydraulik magik może taki grzejnik zlutować/pozaciskać z miedzi, jeśli styl ci pasuje. No i spodziewaj się poduchy ciepłego powietrza pod sufitem.