Wpis z mikrobloga

@Imod: ludzkość istnieje kilkadziesiąt tysięcy lat, a słońce ma jeszcze paliwa na miliardy. Za czasów istnienia człowieka nie jesteśmy w stanie uchwycić gołym okiem bez pomiarów że łańcuchy górskie rosną, albo kontynenty się zderzają. A to się dzieje cały czas.
Prędzej wyczerpiemy zasoby planety. Albo wymyślimy nowe sposoby ich pozyskiwania. Pozyskiwania energii, itd. O których jeszcze nawet nie wiemy teraz. Bo raczej nie zdążymy wyprawić ludzkości na nadające się do zamieszkania
@spere: to jest ta niesprawiedliwość nie trzymam się kurczowo życia tak samo chciałabym wiedzieć dokładnie co było przed nami jak będzie po nas
@Imod: to właśnie napisałem, że mnie to ani nie grzeje, ani nie ziębi. Nie było mnie i jakoś świat istniał. Jestem i moje życie nie ma większego znaczenia dla istnienia ludzkości. Podobnie świat będzie dalej istniał, jak mnie nie będzie.
@Imod: popatrz np. na zdjęcia Himalajów, albo nawet Tatry. Za naszego życia one w ogóle się nie zmieniają, są jak nieruchome. A przecież powstały. Ile to setek milionów lat musiało trwać aby urosły takie duże

za 50 lat jest duża szansa, że w Polsce - aby dało się tu żyć - w każdym mieszkaniu będzie musiała być klimatyzacja. Będą rosły cytrusy.
Ale z kolei, z pasa międzyzwrotnikowego na północ kuli ziemskiej
@spere: widziałam Lucy. Z cofaniem się chciałabym wyjaśnić wszystkich ile jest prawdy w ich przekonaniach, wierzeniach i spiskach. A Tatry zmierzyli i okazało się,że są wyzsze
Ja uwielbiam żyć, nie zrozumcie mnie źle nie jest idealnie bo jednak siedzę na wykopie ale lubie być tu na Ziemi