Wpis z mikrobloga

W końcu obejrzałam kilka odcinków #chlopakizbarakow. Na wykopie bardzo polecany, dużo memów, śmiesznych obrazków w internecie to pomyślałam, czemu nie? Nie miałam żadnych wymagań odnośnie tego serialu, nic o nim nie wiedziałam ale pomyślałam, że może to jakaś komedia w stylu naszych Kiepskich tylko w amerykańskim stylu.
Pomyliłam się bardzo. Nie ma to żadnego związku z Kiepskimi, nie jest też w mojej opinii komedią.
A czym jest? No ja właśnie #!$%@? nie wiem. Może mi ktoś to wytłumaczyć? Bo nigdy w życiu nie widziałam serialu czy filmu tak bardzo o niczym jak ten xD
Nie ogląda się tego źle, sama z siebie już raczej nie włączę ale jakby leciało w tle to bym zerknęła ( ͡° ͜ʖ ͡°) Nie jest jakoś bardzo męczące, tylko nigdy nie czułam, że aż tak bardzo marnuję czas jak podczas oglądania tego serialu.
Podsumowując, nie rozumiem fenomenu. Obejrzałam może z 6-7 odcinków (pierwszy sezon)?
#seriale
  • 20
@kocha_to_poczeka: oglądałam, on był gdzieś w połowie pierwszego sezonu. I no tak se. Dalej o niczym ;p Niby zabawny ale dalej w głowie miałam "O co chodzi? Co ja oglądam? Czy ma to jakąś ciągłość z historią?"
@scriptkitty: nie wiem czy dane mi będzie jeszcze obejrzeć kolejne odcinki. Nie spisuje na straty tego serialu ale na razie nie czuję potrzeby wracać do niego. Może jeszcze kiedyś to poczuję.
@chrominancja: to mockumentary, ale za chyba mało obejrzałaś, żeby zrozumieć "fenomen" ¯\_(ツ)_/¯
1 sezon to zaledwie wprowadzenie, oczywiście formuła nie zmienia się bardzo w olejnych sezonach, chłopaki nieustannie próbują dorobić się jednocześnie mierząc się z przeciwnościami losu i własnymi słabościami, a na końcu sezonu jest katharsis i jakkolwiek ciężkie byłyby konsekwencje ich akcji to serial nie traci nic z lekkości, jako widz razem z bohaterami odkrywasz, że to co się liczy
@powaznyczlowiek: a Ty czytać umiesz czy nie umiesz? Gdzie napisałam, że to gówno?

@tarkaz: o, użyłeś dobrego określenia. Ten serial jest lekki xD

Tobie być może się nie mieści w głowie jak można tak żyć, a wielu ludzi tak właśnie żyje

Właśnie nawet nie to, w pełni zdaję sobie sprawę, że ludzie tak żyją tylko no właśnie, dalej uważam, że to jest o niczym. Hmm... nie wiem do czego bym
tutaj nawet nie ma co komentować bo jak wyżej, nic się w tym serialu za bardzo nie zdarzyło


@chrominancja: tu się stanowczo nie mogę zgodzić ( ͡° ͜ʖ ͡°) serial ma kilkanaście sezonów, 3 filmy kinowe i dwa osobne seriale offspiny, także tam się dzieje bardzo wiele, z tymże serial jest przyziemny i ukazuje głownie życie na barakach w przerysowany i komiczny sposób... jeśli oczekujesz od wydarzeń
@tarkaz: no nie wiem, nie wiem. Może faktycznie za mało widziałam by wyrobić sobie ostateczną ocenę. Jak mnie jeszcze najdzie to spróbuję obejrzeć więcej. Btw, nie wiedziałam, że były filmy kinowe. Mogę je obejrzeć niezależnie od serialu? Czy lepiej zapoznać się z jeszcze kilkoma sezonami?
czym jest? No ja właśnie #!$%@? nie wiem.

nigdy w życiu nie widziałam serialu czy filmu tak bardzo o niczym jak ten xD

nigdy nie czułam, że aż tak bardzo marnuję czas jak podczas oglądania tego serialu

Podsumowując, nie rozumiem fenomenu


@chrominancja: o tutaj napisałaś że to gówno xD
@chrominancja: to akurat pewne, że widziałaś za mało ( ͡° ͜ʖ ͡°) ale nic na siłę, akurat w przypadku tego serialu jak nie urzekł Cię od początku, to spore szanse, że dalej też nie urzeknie, bo jednak sporo osób się od niego odbija czy to ze względu na humor czy na tematykę ¯\_(ツ)_/¯ co do filmów kinowych to zdecydowanie wcześniej trzeba obejrzeć serial, a przynajmniej kilka sezonów,
@powaznyczlowiek: polecam naprawdę nauczyć się czytać ze zrozumieniem. To, że coś jest o niczym nie oznacza jeszcze, że jest gównem. To, że nie rozumiem fenomenu też nie. Jak powiem, że nie oglądałam Władcy Pierścieni bo nie lubię filmów fantasy i nie rozumiem fenomenu to według Ciebie też napisałam, że jest gównem?
Ten wpis nie miał za zadania obrażać tego serialu (aż jestem #!$%@? mega zdziwiona, że ktoś mógł to tak odebrać)
@chrominancja: Ja obejrzałem pierwsze kilka odcinków i rzuciłem na x czasu, potem namówił mnie kolega i wróciłem do oglądania - obejrzałem wszystko xD 12 sezonów + poza głównymi sezonami serial animowany, chłopaki opuszczają baraki etc. Ostatecznie wciągnęło mnie bardziej, niż seriale typu Gra o Tron, Westworld, Wikingowie.