Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 20
Co za kaczystan. Ojciec wraca z kościoła i cytuje "ksiądz mówił że te szczepionki nie działają i są tylko powikłania" szczęka mi opadła.

Zachodzę do wydziału komunikacji. Podchodzę do swojego okienka a tam obrazki z jezuskiem leżą w kupce że niby wziąć sobie można. Szczęka odpadła.

Kurcze sekciarze chociaż o trochę przyzwoitości proszę. Historie prawdziwe.

#bekazkatoli #katolicyzm #apostazja #jezus #sekta #polska #zdziwko
Blueweb - Co za kaczystan. Ojciec wraca z kościoła i cytuje "ksiądz mówił że te szcze...

źródło: comment_1614790579ruEOFKhk7xi1l6bPX9iiLj.jpg

Pobierz
  • 6
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
Jeszcze dodam tylko, że w gimnazjum w latach 2000 do dyrektektorstwa dorwał się świr z sekty i każda pierwsza lekcje zaczynaliśmy od modlitwy do Jezuska. To to juz do trybunału się nadawało xd
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
A w szkole średniej miałem nawiedzonego kateechete co lekcje religie nazywał "spotkaniem z bogiem" a syna nazwał Bożydar i z żoną nazywali go bożydarek. Po zakończonej karierze kastechety widziałem go w posredniaku bo ubezpieczenie zdrowotne musial sobie załatwić. Oczywiście tacy ludzie odsunięci od kościoła i od pracy za gadanie bryedni do niczego się nie nadają.
@Blueweb: miałem takiego katechetę w podstawówce, że czasem swoim groźnym zachowaniem doprowadzał dzieci do płaczu. Wydaje mi się, że go bili w szkole bo był niski, chudy i łysy. Cała jego rodzinka słynęła z chamstwa. Ostatnio jak o nim słyszałem, tzn. dobrych parę lat temu to skończył jako taksówkarz w wawie.