Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@L3stko: jedi przeszedłem i mi się bardzo podobało, zaś tomba usunąłem po 20 minutach. Najwyraźniej masz przeciwny gust, więc tomb Ci może podejść ( )
@kutarate: ach daj spokój. Wkurzyłem się na bugi. Ile to ja razy zabiłem strażnika grobowca, odszedłem na kilka kroków, wracam a on znów na mnie czeka. Może kiedyś znów spróbuję.
@L3stko: Taka mechanika, którą zawdzięczamy jakimś Dark Soulsom albo Shadow of Mordor. Też nie jestem fanem takiego rozwiązania ale po prostu tak to działa. Fabuła nie jest jakoś dziko porywająca ale są miłe akcenty i mi się grało całkiem przyjemnie.
Rise of the Tomb Raider dobre, ale jednak w moim odczuciu najsłabsza z nowej trylogii.
@L3stko: ta nowa trylogia tomb riderow jest cienka. moze jedynka jeszcze jako tako sie prezentuje ale dwie kolejne czesci to takie sredniaki, ze nie warto czasu tracic.
Wkurzyłem się na bugi. Ile to ja razy zabiłem strażnika grobowca, odszedłem na kilka kroków, wracam a on znów na mnie czeka. Może kiedyś znów spróbuję.


@L3stko: Tak, jesteś trollem, albo zwyczajnie głupi
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@L3stko: Trylogia Tomb Raider jest supcio, nie słuchaj tylko instaluj ( ͡º ͜ʖ͡º)

Top kek to pisanie, że Fallen Order to taki Tomb Raider w kosmosie XD