Wpis z mikrobloga

@fervi:

WETH jest zdecentralizowany


Oj uważaj bo cyber złoży ci wizytę ( ͡° ͜ʖ ͡°). Takie herezje w środowisku w którym się poruszasz są niedopuszczalne

Ethereum decentralizacja to zuo ( ͡° ͜ʖ ͡°)


Więc USDT jest w końcu zdecentralizowany czy nie? Bo już się pogubiłem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
a ja to widzę tak: noncoinerom uciekł pociąg, przegapili okazję i wylewają swoje gorzkie żale w internecie poprzez smutny hejt xD Dźwięk pękających dup słychać w każdym wpisie xD


@Zapaczony za każdym razem ten sam argument. Musisz wbić sobie do głowy, że nie każdy jest zwolennikiem btc. Ja mam 70% kapitalu w bicie ktory jest totalnym gównem bez wartości użytkowej... no ale skoro na gównie można zarabiać to czemu nie.( ͡°
Oj uważaj bo cyber złoży ci wizytę ( ͡° ͜ʖ ͡°).


@Amebcio: Jak na warunki ETH jest zdecentralizowany. Bo oparty na smart contract, a nie na pośrednikach

Więc USDT jest w końcu zdecentralizowany czy nie?


@Amebcio: Nie jest dlatego w ETH robi furorę.

Zapytam lekko odwrotnie
Co jest popularniejsze w ETH:
- USDT czy DAI
- WBTC czy tBTC

Mimo, że te po prawej są pod
@fervi:

Nie jest dlatego w ETH robi furorę.


Innymi słowy przyznajesz, że USDT to scentralizowany scam? No nareszcie się zgadzamy ( ͡º ͜ʖ͡º)

- USDT czy DAI

- WBTC czy tBTC


Prawdę mówiąc przewagę mają projekty które powstały jako pierwsze, budując silniejszy efekt sieciowy.

- USDT powstało przed DAI
- WBTC powstało przed tBTC
@Amebcio: Czy scam to nie, ale jest scentralizowany.

Czy można powiedzieć, że to tylko efekt sieciowy? Moim zdaniem nie. A dokładniej moja hipoteza powtarzana od dawna jest taka - Etherowcy nie interesują się decentralizacją sieci, a marketingiem. Jeśli projekt ma większy marketing tym jest dla nich lepszy.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Zapaczony: Zielonki mają ból dupy. Jakby chciały (chciał?) ostrzegać, to 5 razy by wystarczyło ( ͡° ͜ʖ ͡°)

A prawda jest pewnie taka, że USDT to mniejszy lub większy "scam", ale jednak nie tak aż apokaliptyczny jak zielonki zwiastują. Trzymając łapę na takiej gotówce nie jest łatwo się powstrzymać i jak już wiadomo - nie powstrzymano się.

Ja bym się jednak bał dłuższy czas trzymać hajs w
Czy można powiedzieć, że to tylko efekt sieciowy? Moim zdaniem nie. A dokładniej moja hipoteza powtarzana od dawna jest taka - Etherowcy nie interesują się decentralizacją sieci, a marketingiem. Jeśli projekt ma większy marketing tym jest dla nich lepszy.


@fervi: ale, za przeproszeniem, #!$%@? dla #!$%@?.
@fervi: po pierwsze strasznie generalizujesz nie mając pojęcia o ludziach i społeczności wokół Ethereum poza wysrywami maksymalistów bitcoinowych z twittera i cyberiusza opisujących ich jak kościół demony i pewnie dlatego piszesz zdania typu "Nikogo nie obchodzi technologia w Ethereum.", gdy użytkownicy zbierają się do kupy biorąc masowo udział w testnetach ETH2.0, czy to że teraz beaconchain ma 90k walidatorów. Rollupy z tego co kojarzę są aktywnie rozwijane, a plasma i raiden
@cyborgkombat: ETH ma faktycznie 90k walidatorów, ale jest to spowodowane tym, że można tylko 32ETH stakeować i zarabiać (zwiększanie tej kwoty nie zwiększa zarobków, więc lepiej rozbić to na więcej walidatorów). A Testnety olać, bo są nieweryfikowalne.

Rollupy, Plasma i Raiden są rozwijane. Tylko mało użytkowników korzysta. Najwięcej chyba z Rollupów, bo Raiden na ETH padł (i rozwija go RSK), Plasma nie wiem.