Wpis z mikrobloga

jak to jest z tą immatrykulacją na pierwszy rok studiów? miałam roczną przerwę, dostałam się teraz na II stopień mgr (ten sam kierunek, wydział, uczelnia na którą dostałam się zaraz po inż, ale wypadek losowy wymusił na mnie rezygnację), harmonogram mówi, że semestr zaczyna się 25.02.22r, a zajęcia wg rozkładu zajęć mam jutro. problem w tym, ze od momentu złozenia wszystkich dokumentów w komisji otrzymalam jedynie decyzje o wpisie na liste studentów, a tak to zero kontaktu, cisza ze strony dziekanatu, mimo ze wyslalam maila z zapytaniem co do dostępów do platformy do zajec zdalnych, usosa i w ogóle całej procedury immatrykulacji. telefonów tez nie odbierają, dzisiaj ich choćbym chciała nie odwiedzę, bo zamknięte. koleżanka rok temu na tej samej uczelni jedynie podpisywała jakieś papiery w dziekanacie jeszcze w lutym i dostała dane do usosa, ale to było jeszcze przed aferą z covidem. szukałam nawet grup tego kierunku na fb, zeby się dopytać, ale nic nie znalazłam. oprócz tego, potrzebuję info od kiedy ja własciwie jestem studentem, bo muszę zgłosić to pracodawcy, któremu już mówiłam że idę na studia przez co potrzebne mu zaświadczenie i co chwila o nie pyta.
#studia #dziekanat #immatrykulacja