Wpis z mikrobloga

Wytłumaczy mi, 25-letniemu boomerowi ktoś popularność Filipa Zabielskiego. Ma 4,5 mln na Tik Toku, co wskazywałoby że jest jedną z bardziej popularnych osób w kraju, a z drugiej strony jest zapychaczem dolnej części karty walk. Wytłumaczy mi ktoś ile te liczby mają wspólnego z realną popularnością? W ogóle rozumiem, że ten Tik Tok polega tylko na nagrywaniu kilkunastu sekundowych filmików? Czyli mógł pójść viralem jak Zusje, mimo że to nie ma nic wspólnego z realną popularnością?
#famemma
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@barti69: chyba rozpoznawalność z TT nie przekłada się za bardzo na popularność, bo ktoś Cie może zaobserwować bo ciekawi go jak np. Tańczysz , a nie kim jesteś, co robisz itd. Druga sprawa to wydaje mi się, że duża część jego follow na TT jest zzagranicy.
  • Odpowiedz
@barti69 W obecnym czasie subskrypcje jak i obserwacje na różnych social media nie liczą się. Możesz mieć 4 miliony subskrypcji ale twoje filmy ogląda max 1 milion osób.

Zabielski jest znany z Tiktoka, a jak wiadomo jest to popularne wśród dzieci. Raczej nie oglądają go dorośli, bardziej bym powiedział że dzieci w wieku 5-10 lat, oraz starsze dziewczyny.

Zabielski poza Tiktokiem, można powiedzieć że jest znany z Ask.fm, z tego samego portalu z którego wywodzi się Łukasz Wawrzyniak czyli największy idol dziewczynek.
  • Odpowiedz
@barti69: siedze na tik toku z 5 lat i szczerze nie do końca wiem jak on sie wybił ale chyba na miusically. Teraz kazdy z niego ciśnie beke bo szerzy cringe jak cholera i jest totalnym pośmiewiskiem. Chyba poszedł viralem ale nie ogarniam jego popularności i czemu ma tyle follow
  • Odpowiedz