Wpis z mikrobloga

Kupiłem ostatnio na #steam przepustke Ea by zagrać w #nfsheat i dziękuję, że EA coś takiego zrobiło, by nie dawać majątku za tego gniota. 290 zł dać za to? Serio śmiech na sali, gra naprawdę jest słaba, po prostu starają się nieudolnie kopiować, Forze Horizon 4 i to mocno nieudolnie. Ledwo 4 h pograłem mam dość, co chwila resety serwerów i to wciągu mojej pierwszej godziny z grą. Na początku policja upierdliwa ciężko im uciec czym się kończy brakiem kasy na koncie, to samo robię modyfikacje auta błąd neta i modyfikacji nie dostałem a cały hajs się rozpłynął nie wiadomo gdzie. Dodawanie tych naszych avatarów takie na siłę, Polski Dubbing to jakaś porażka, tekstami typu Noob i Dzban poczułem zażenowanie. System Driftu nie istnieje wcale, gdy chce auto w niego specjalnie wprowadzić bez szans, za to na prostej drodze lata lewo prawo jak głupie, poziom trudności musiałem ustawić na niski przez tą całą sterowność. Jeszcze raz porażka czekam na premierę #forzahorizon4 na steam po tym gniocie chętnie wrócę do tego tytułu, a teraz gniota usuwam i lecę grać w poczciwego carbona na tym tytule zakończył się prawdziwy #nfs #needforspeed
  • 10
@Lardor: forza4 to najlepsza samochodowka jaka powstala. Gra jest warta kazdej jednej zlotowki. Nie stac mnie na ferrari, ale nie pisze bzdur w internecie, ze ferrari #!$%@? ¯\_(ツ)_/¯ zawsze mozesz wydac 4zl na xbox pass