Wpis z mikrobloga

@oszty ale akurat brak gorących to wina #!$%@? skryptu do wyświetlania.
Powinno być tak, że jak masz np. 50 wpisów na stronę, to pobiera z bazy danych 50 najpopularniejszych wpisów pomijając tagi i użytkowników, które masz na czarnej i dopiero wyświetla ci 50 wpisów, a jest tak, że pobiera 50 najpopularniejszych wpisów, wyświetla je i dopiero odejmuje z tego co powinno być wyświetlone wpisy które masz na czarnej, przez co zamiast 50
@oszty: najlepiej jak po 2-3 latach masz #!$%@? w opór tagów na czarnej i mikro wygląda jako-tako a nagle chcesz komuś pokazać wykop na jego kompie bez ad blocka niezalogowany :/ #!$%@? reklam, w gorących jakieś rozdajo #!$%@? długopisu z 2k plusów, jakieś walki małp w MMA, Patola goni patolę a ty na to patrzysz i zastanawiasz się po co zmarnowałeś najlepsze lata życia ja ten ściek.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@oszty: a wy słabi jesteście, każdy amator umie przeglądać internet tak poszatkowany w Wielkiej bańce informacyjnej. Prawdziwe czady internetowe oglądają go taki jaki jest
@oszty trzeba zbanować tagi jak polityka tvpis tvn gimboateizm bekazkatoli anime danielmagical f1 Harry Potter (i inne telewizyjne ścierwo jak wszelakiej maści takie jak mecze wyścigi, do których nic nie mam aż do czasu gdy ktoś nimi spamuje wykop) giełda bitcoin i inny spam. Użytkownika to chyba tylko jednego dałem na czarno, bo robił spam na tagu, z którym jego wpisy nie miały nic wspólnego a moderacja miała to standardowo w dupie.