Wpis z mikrobloga

@elopozdrocze: byłem w LR i uważam że jakościowo to podłe auta, nie wiem czy było coś na salonie co nie miało trzeszczącego wnętrza ( nowe salonowe nie testówki) ale jak się napaliłeś to idź i kup.
Ja gdybym znowuż miał brać suva wróciłbym do lexusa bo w tej cenie jest już RX przy którym jakość wykonania LR wygląda wręcz żenująco.
  • Odpowiedz
Na ten moment waham się między xc60, evoque i może akurat takie trafiłem testowki, ale oba samochody jakością wnętrza zostawiły daleko a tyle audi i mercedesa. W Lexusie nie byłem a w sumie nie mam daleko do salonu, więc też można się wybrać
  • Odpowiedz
@Tonari_Totoro: LR faktycznie kiedyś był wykonany tragicznie jak na swoją klasę ale zmieniło się to od tego/poprzedniego roku. Obecne nowe modele są wykonane znacznie lepiej niż nowe audi/bmw/mercedesy. To zupełnie nowa jakość i trzeba to po prostu samemu zobaczyć. Już nie ma sytuacji, że w nowym aucie uchwyt drzwi trzeszczy jakby się urywał xD.
  • Odpowiedz
@elopozdrocze: Nie słuchaj marudy @Tonari_Totoro: bo nie siedział w nowym 21MY. Obecnie to jedno z najlepiej prowadzących się i najwygodniejszych mini suvów. Zresztą P300e w teście Autocar uplasował sie na pierwszym miejscu, przed Q5, Mercedes GLC 300e i XC60. Moja rada jest taka, żebyś brał 21MY, bo jest sporo zmian w stosunku do poprzednika.
  • Odpowiedz
@Bejro @motoinzyniere: mówię o aucie oglądanym we wrześniu 2020 które stalo na salonie może tydzień. W zeszłym tygodniu testowałem nowego Defa 110 my21 i tak samo jeśli chodzi o jakość wykonania. Porównując do Jaguara MY18 którego wtedy testowałem jest lepiej.
  • Odpowiedz