Wpis z mikrobloga

@mizantropi__a: Myśle, ze lepiej dobrane leki powinny Ci pomoc. Wiem jak ciężko jest przy borderze. Moja koleżanka z terapii zawsze mówi, ze przy borderze chociaż jak wiesz, ze jest #!$%@?, to zaraz znowu będzie zajebiscie. Wiem, ze to marne pocieszenie, ale jak coś to pisz na pw jakbyś chciała pogadać
@mizantropi__a: trzeba odnaleźć coś, co sprawia Ci radość, może odkryć coś nowego, zajmującego głowę, pasjonującego - spacer na świeżym powietrzu też da inną perspektywę, zainspiruje? z poziomu łóżka wszystko jest beznadziejne :-) Trzeba zrobić krok, albo w nim zostaniesz..
@mizantropi__a: nie żeby coś ale może jak przestaniesz wypinać pieroga do aparatu to Ci się poprawi. Raczej ciężko zbudować poczucie własnej wartości jak byle sperniarz może kupić Twoje nagie fotki za parę groszy
@egzeq: właśnie udaje mi się przełamywać i zamienić "muszę, powinnam" na chce i np. iść na spacer. Takie niewymuszone, już lepiej to wychodzi. Nadal ciężko, ale dziękuję za wsparcie! @mateusz-zahorski: wiesz... Zagubilam się w tym wszystkim i teraz głównie chodzi o pieniądze o dobrobyt, nie mogę sobie z tym poradzić i to też jest mój główny lek w życiu ostatnio