Wpis z mikrobloga

Minął rok od poprzedniego wpisu: https://www.wykop.pl/wpis/47655109/wszystkich-plusujacych-wpis-zawolam-dokladnie-za-r/

Wszystkich plusujących w tym roku wpis zawołam dokładnie za rok (w 2022 roku), gdzie podsumujemy (lub nie) rozwój przypadków koronawirusa. Poniżej możecie zostawić wiadomość dla siebie.

Obecnie na dzień dzisiejszy: mamy 4 786 przypadków zachorowań w Polsce
Chleb kosztuje około 3,50 zł. Cola 2 litry na ceneo to koszt 8,99 zł. Grzesiek MEGA w czekoladzie na ceneo kosztuje 1,19 zł.
W Polsce BYŁA prawdziwa zima. Nadal oczekujemy wersji wykop 2.0, która ma zostać zapowiedziana.

Życzę wszystkim zdrowia i pogody ducha.

#koronawirus #2019ncov
#wirus #chiny #wlochy
jmuhha - Minął rok od poprzedniego wpisu: https://www.wykop.pl/wpis/47655109/wszystki...

źródło: comment_1614622652ungC4B4IiGUY65LHDAATi5.jpg

Pobierz
  • 268
  • Odpowiedz
@jmuhha W maju bedzie po pandemii, wiosna pod znakiem znoszenia obostrzen a lato praktycznie normalne, moze z pominieciem podrozy zagranicznych. Na jesien praktycznie brak zadnej nowej fali. Pozdro byku z przeszlosci baw sie dobrze.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@jmuhha: Wiadomość do mnie za rok - wczoraj miałam urodziny, dzisiaj siedzę, robię dyplom, stresuję się obroną, bolą mnie plecy od siedzenia, jem dobre mamowe rogaliki z czymś czekoladowym, tata ogarnia jak korzystać z laptopa. Ja z przyszłości - mam nadzieję, że wszystko u ciebie okej i jesteś w momencie życia, w którym chcę być teraz i wierzę, że jesteś najszczęśliwsza wraz z A. i mieszkacie sobie razem
  • Odpowiedz
@JanDzbanPL:

dzięki pandemii mamy ponad 70tys nadliczbowych zgonów, tak trzeba podsumować jak sobie prowadziliśmy z epidemią ( ͡° ͜ʖ ͡°)


Nie dzięki pandemii, tylko dzięki politykom, którzy wytoczyli armaty na zwykłe przeziębienie i zamknęli służbę zdrowia, zostawiając m.in pacjentów onkologicznych na lodzie.

Po drugie 70tys nadliczbowych to tylko w tamtym roku. Przy czym na konto covida zaliczyli jedynie 28,5tys w tamtym roku. Przy czym do października -
  • Odpowiedz