Wpis z mikrobloga

Pytanie Mireczki, zbliża się dzień wypłaty zasiłku z urzędu pracy, bodajze 9 marca i pytanie takie czy jeżeli dziś byłem na rozmowie o prace i oni chcą osobę z urzędu pracy i się na mnie zdecydowali to czy dostanę jeszcze zasiłek? Dodam ze praca ma być jakoś na koniec marca bo trwa jesscZe remont w tym miejscu pracy. Dzisiaj zostawiłem im numer pesel tylko żeby mogli mnie zatrudnić przez urząd. #urzadpracy #praca #zasilki #zasilek
  • 2
@Marianoitaliano00: ziomek powiem ci tak...
Ja mam jutro do urzędu pracy tzw. ,,bidy,,. Ja ogólnie tego miejsca nie polecam, zresztą jak byłeś tam nieraz to pewnie wiesz o co chodzi... Nie wiem ile masz tego zasiłku, ale jak przyjmiesz ofertę to zabiorą ci zasiłek, w ogóle spytałbym na miejscu jaka ta oferta, bo to urząd pracy podpisuje umowę z pracodawcą jak się domyślam? Kasę chyba byś dostawał przez urząd pracy, prywaciarz
@sylweSter_2018: nie No, ofertę pracy znalazłem na OLX z tym ze szukają osób które są zarejestrowane jako bezrobotne i w sumie to rozumiem bo otwiera się nowa knajpa i oni dzięki temu maja jakieś zabezpieczenie finansowe i przy tym mogą ogarnąć pracowników i przeszkolić. Bardziej mi chodzi czy z momentem podpisanej umowy tracę zasiłek czy np kiedy..