Wpis z mikrobloga

Ostatnio przegladajac sobie tindera patrze na dziewczyny - 25 lat, myśle "#!$%@?, stara już troche"
Lece tak dalej i po chwili sie orientuje ze przeciez sam mam 24 lata XD
#!$%@? kiedyś myślałem, że w tym wieku bede w stałym związku, mieszkał już z drugą połówką a tymczasem pisze shitposty na wykopie i dalej mnie smiesza zarty o papiezu
  • 61
  • Odpowiedz
@Pietrzykowski: Tez tak kiedyś miałem. Czytam o jakimś gościu co strzelał z wiatrówki do ludzi w Wawie i było napisane np. Jan K. lat 34. Myślę sobie. Taki stary dziad i takie głupoty robi. Pewnie psychiczny. Wówczas juz bylem po 35. Po prostu myślimy, ze się nie starzejemy, a czas zapierdziela niemiłosiernie.
  • Odpowiedz
@Pietrzykowski: Upływ czasu, to samo mam. Kiedyś myślałem, że w takim wieku to człowiek jest ogarnięty, taki dorosły... heh, teraz mi wstyd przyznawać ile mam lat naprawdę XD
  • Odpowiedz
@Pietrzykowski: sam jestem starszy i mam tak samo ale mam też znajomych w podobym wieku, którzy mają już rodziny i różnica polega na tym, że oni tęsknią do tego, żeby być chociaż przez chwile dzieckiem ale muszą być odpowiedizalni dający przykład dzieciom a Ty możesz dalej byc dzieckiem :D
  • Odpowiedz
ale się zużyta p0lka zesrala xD


@kogut_20: Patrz ile beciackow i cuckow ja zaplusowalo,a inna pisze ze po 30 czuje sie dorosla XD,dorosla czyli koniec z przygodami z alvaro i mokebe bo maja mlodsze,teraz trzeba jakiegos betabankomatu
  • Odpowiedz
@Pietrzykowski: nasze pokolenie jest upośledzone pod tym względem i konsekwentnie odmawiamy wkroczenia w dorosłość. Nie mówię, że to dobrze, czy to źle, po prostu stwierdzam fakt. Nasi rodzice mieli już dużo więcej odpowiedzialności w wieku 25 lat niż my teraz, ogólnie mówiąc.
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Pietrzykowski: #!$%@?, 26 za miesiąc ( ͡° ʖ̯ ͡°) zdałem sobie sprawę, że mam stabilna robotę, furę kupuje i następny cel to zbieranie na wkład własny na mieszkanie. Ech ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@robertK zauważyłem, to te "wygrywy" co dostali wreszcie p0lkę co spadła z karuzeli k00tasów i czują się lepsi od typowych przegrywów ze świętego tagu
  • Odpowiedz
Kiedyś myślałem, że w takim wieku to człowiek jest ogarnięty, taki dorosły


@budep: bo do niedawna tak było, że ludzie kończyli szkołę, ewentualnie studia i zaraz robili dzieci, a kto tego nie robił był starym kawalerem, starą panną. W PRLu nie było bezrobocia, bo był obowiązek pracy (20 sprzątaczek myjących 1 korytarz to osobny temat), więc do "poważnej pracy" szedłeś z marszu. Po maturze, na którą mówiło się świadectwo dojrzałości mogłeś
  • Odpowiedz