Wpis z mikrobloga

Bawi mnie wasza (nie wszystkich) hipokryzja w sprawie Normana. Przypominam że Kasjusz zgodził się na limit wagi i podpisał kontrakt.

Wcześniej jak inni się zgadzali na warunki Kasja, to cisnęliście ich zwracając im uwagę że "podpisali kontrakt, a teraz płaczą"... Teraz gdy dokładnie to samo robi Kasjusz - ciśniecie Normana, że "czemu narzuca swoje warunki", zamiast cisnąć Kasja za to że się na nie zgodził, a teraz płacze xD

To się nazywa hipokryzja.


Teraz to wreszcie Kasjusz jest w takiej sytuacji, w której ktoś mu narzuca swoje warunki. A nie jak było zawsze, że to Kasjusz wszystkim narzucał swoje xD

I nie interesują mnie takie teksty w stylu: "zawodnikowi UFC nie przystoi narzucać warunków żulowi". To już Kasjusz nie jest don kasjo królem? Teraz jest żulem? Tak samo ja mogę powiedzieć, że Kasjuszowi (jako królowi, który miał wszystkich #!$%@?ć) nie przystoi narzucać swoich warunków karłom takim jak Ambro :)

#famemma
  • 28
@Back_Space: +1, ale nadal nieco zabawnie wygląda to, że Norman który pół roku temu twierdził co innego, nagle wyskakuje z takim czymś. A Kasjo myślę że przyjął tą propozycję, bo gdyby ją odrzucił to nie dość że nie miałby swojego przeciwnika z UFC, to nawet FAME mogłoby się do niego spłakać że mu załatwili Parke, a ten odrzuca walkę.
Norman który pół roku temu twierdził co innego


@IcardiPL: 1. Kiedy twierdził, że w wadze Open chce walczyć? Było tylko że w boksie.

2. Nawet jeśli twierdził, to Kasjusz też często #!$%@? głupoty jak to wszystkich nie #!$%@?, a potem narzuca swoje warunki.

Jak dla mnie Kasjusz zasłużył za to co zrobił Ambrowi.
@Back_Space jesli chodzi o zawodowcow ktos kto walczy w 77 to na walke wychodzi majac powiedzmy 82kg albo i wiecej.
wyglada to tak:
kilka dni przed walka 82kg
dzien wazenia 77kg
dzien walki 82kg

Wiec norman nic nie musi przytyc, wystarczy, ze nie bedzie sie odwadnial i tyle. On teraz wazy w okolicach 84kg.
@Penkatoy: Musi przytyć. Norman zawodowo walczy w kategorii lekkiej, a w 77 stoczył zaledwie kilka walk. On na co dzień waży ok. 77 kg (dlatego napisałem że jego naturalna kategoria wagowa to 77), które zbija do 74 jeśli walczy w lekkiej, lub tyje do 82 jeśli walczy w półśredniej (mówię oczywiście o wadze w dniu walki, a nie w dniu ważenia)

Żeby więc walczyć w 84 to będzie musiał przytyć do
@Penkatoy: Dlatego, że Kasjusz może nie zrobić wagi i ważyć te swoje 90 kg. Norman sam mówił w wywiadzie, że nawet na to liczy, by zgarnąć 30% gaży Kasjusza.

A poza tym tak jak pisałem:

nawet jeśli na Kasjusza pominie etap odwadniania się i podczas walki będzie ważyć 84 tak jak podczas ważenia - to i tak musi przytyć 7kg. A tycie jest trudniejsze niż zrzucanie.