Wpis z mikrobloga

Bawi mnie wasza (nie wszystkich) hipokryzja w sprawie Normana. Przypominam że Kasjusz zgodził się na limit wagi i podpisał kontrakt.

Wcześniej jak inni się zgadzali na warunki Kasja, to cisnęliście ich zwracając im uwagę że "podpisali kontrakt, a teraz płaczą"... Teraz gdy dokładnie to samo robi Kasjusz - ciśniecie Normana, że "czemu narzuca swoje warunki", zamiast cisnąć Kasja za to że się na nie zgodził, a teraz płacze xD

To się nazywa hipokryzja.


Teraz to wreszcie Kasjusz jest w takiej sytuacji, w której ktoś mu narzuca swoje warunki. A nie jak było zawsze, że to Kasjusz wszystkim narzucał swoje xD

I nie interesują mnie takie teksty w stylu: "zawodnikowi UFC nie przystoi narzucać warunków żulowi". To już Kasjusz nie jest don kasjo królem? Teraz jest żulem? Tak samo ja mogę powiedzieć, że Kasjuszowi (jako królowi, który miał wszystkich #!$%@?ć) nie przystoi narzucać swoich warunków karłom takim jak Ambro :)

#famemma
  • 28
Czemu miałby tyć, skoro limit wagowy oznacza maksymalną granicę wagi, a nie minimalną?


@Beeercik: Z tego samego powodu z którego będzie boksować obiema rękami, mimo że limit rąk oznacza maksymalną granicę rąk, a nie minimalną.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Back_Space: No to nie ulega wątpliwości, wiadomo.
Ale waga Kasjusza to też nie jest odnośnik, bo tłuszczem się nikogo nie pobije ( ͡º ͜ʖ͡º)
Realnie patrząc gdyby Kasjo schudł do tych 83kg to poziom tłuszczu miałby podobny do Normana, bo teraz to jest ulańcem.
W dodatku straciłby sporo siły, więc wątpię że będzie tym zainteresowany.

A w 1,5 miesiąca to Norman z tych 'brakujących' 7kg mięśni
A w 1,5 miesiąca to Norman z tych 'brakujących' 7kg mięśni zbuduje może max 2 i to pod warunkiem, że kiedyś już te mięśnie miał i to będzie powrót do tej masy


@Beeercik: Właśnie dlatego dobrze że nie walczą w wadze open. Kasjusz i tak będzie cięższy od Normana, ale przynajmniej nie aż tak.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Back_Space: Kasjusz to najchętniej wprowadziłby zasadę, że przeciwnik może bić tylko lewą ręką, a on może używać kastetu ( ͡º ͜ʖ͡º)
Najpierw kozaczy, że albo dają gościa z UFC albo nie walczy, a teraz oburzenie, że chłop nie chce walki z 20kg cięższym przeciwnikiem, na co zresztą on sam się zgodził podpisując kontrakt xD

Rzadko oglądam wypowiedzi Kasjusza, ale wzbudza we mnie szczególną niechęć przez swoją