Wpis z mikrobloga

@ETM97200: wg. filozofii niektórych jak nie wydasz trzycyfrowej kupy siana nawet na ten kompas to jest nic nie warty. Jednak mam podobny z termometrem, kompas działa dobrze, a termometr -20 60 działa dobrze tylko powyżej zera ( ͡° ͜ʖ ͡°) choć nigdy w całym życiu kompasu nie używałem a mam trzy :)
@ETM97200: Co mówisz, jak okradziony? Ja używam tego kompasu może dokładnie nie pokazuje w punkt, ale dobrze i przy minus 10 też się sprawuje, choć teraz jak myślę to w sumie mogłem kupić zwykły termometr zew. za 5zł :)
@irik: ten mój raczej do kluczy za słaby. Ty masz pewnie metalowy, ten jest plastkowy. Ja go chowam w pudełku po papierosach owninętego zawsze by nie latał no i jak najpóźniej zamkół.
@ETM97200: Jak chcesz prosty kompas szybkiej orientacji w terenie to nie żyduj tylko kup jakąś najtańszą kapsułę Moscompass. Za ok 50 zł nic lepszego nie dostaniesz. A takie badziewie za 1zł jest nic nie warte. Conajwyżej klucze se powiesisz.
@100kW: tez gdzies mialem, ale przyszla moda na wyrzucanie i ktos mi go wyrzucil. Najlepsze byly. Tak sie sklada, ze podstawowke robilem w PRLu, liceum w tzw. wolnej Polsce. Tyle ile mialem kontaktu z przyrządami w podstawowce, nie mialem juz nigdy potem :( Jakies wskazniki do obserwowania nieba robilismy nawet sami. Brat mi listewke wbil w puszke po napoju RFN, a byly one wowczas dobrem kolekcjonerskim. Byc moze to kwestia nauczycielki,