Wpis z mikrobloga

@PieceOfShit: tak, wiem. mam na oculus go, ale nie chce mi sie ladowac gogli zeby sprawdzic. ;) pamietam ze sie zawiodlem jak kupilem 2,5 roku temu. moze sie cos zmienilo od tamtego czasu.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@jegertilbake:"to jest debilizm xD" , ale to Ty napisales i test zrobiles wiec spoko :-)
Uwazaj na to pobudzanie nerwow i mozgu, w dodatku laczonego z technologią.
Emocje to tez inna sprawa w takim stanie. Wszystko ma wpływ i w końcu do nas wraca.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@jegertilbake: Troche nie rozumiem tej serii, bo np tworczosc artystyczna po roznych srodkach mozna na koncu porownac. Tutaj takie tripreporty z technologią niewiele moga zaoferowac innym. Ot ciekawostka, ktorej osobiscie ani bym nie probowal ani nie propagował. Nie zaprzecze, ze muza jest spoko, ale nawet ona nas rozprasza od spraw wazniejszych. Imho najlepsza jest organiczna muzyka/tło na żywo, ktora jest zywym odzwierciedleniem stanu reszty uczestnikow.
Rozumiem samotne tripy i ich
  • Odpowiedz
Raz po dużej dawce LSD graliśmy w wiedzą to potęga na PS4 (taki quiz w którym odpowiedzi wybiera się na telefonie) ziomek któremu najmocniej weszło przez dobre 30mkn zastanawiał się jak nazwać postać po czym stwierdził że nie będzie grać bo jego nazwa może kogoś urazić (jego nazwa to było jego imię).


@Peeshu: XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD ale mnie ta historia rozbawiła, plusik
  • Odpowiedz