Wpis z mikrobloga

#escapefromtarkov
Kurła, tego się nie spodziewałem, bazę jak w X-Comie dodali. Jest Sens się w to bawić? Chyba warsztat rusznikarski(czy jak to jest po naszemu) trzeba zbudować, by modować brońki.

Te kombinerki potrzebne do zbudowania warsztatu kupować od sprzedawcy(chyba widziałem u wąsacza), czy szukać razem z innymi składnikami(jakieś śrubki i chyba nity?). Mało co grałem, dobrze ponad rok temu trochę popróbowałem, ale za dużo czasu i nerwów gra zabierała, teraz postanowiłem lżej, by mieć czas na inne gry. Znam trochę Shoreline i jeszcze mniej Customs, to na tych dwóch będę grał, na Shoreline chyba w podtopionej wiosce mi się trafiały takie badziewia ala śrubki, można to jakoś nie wiem, odzyskać z broni? , gdzieś kupić? czy trzeba znaleźć i wynieść?
Coś jeszcze potrzeba zbudować z tego bunkra?

Dopiero ostatnio do mnie dotarło, że zamiast kręcić się jak spanikowane *uwno w przeręblu, to mogę na spokojnie włączyć grę w trybie offline tylko z botami i sobie poćwiczyć mapki i walkę z żulami. jaki poziom im ustawić by byli tak jak w trybie online?

Zagrałem wczoraj jeden raz i jakiś Scav się zapatrzył na morze i go mogłem zajść od tyłu(jakieś głupsze mi się wydają te boty po nowej instalce), postanowiłem że jak jest tyle memów z toporkami, to go zdejmę mele, zaszedłem go od tyłu i dźgałem nożem, aż mi tym swoim malutkim shotgunikiem podziurawił całe ciało, musiałem go wykończyć strzałem w łeb, ten nóż to działa?(ogólnie mele?)

Zauważyłem że dźwięk jest lepszy, słychać jak w PUBG skąd ktoś biegnie, jak daleko jest i tak dalej, ogólnie można komuś zrobić niespodziankę zza rogu tylko na podstawie dźwięku, nie wiem czy kiedyś tego nie było, czy może grałem jeszcze na starych słuchawkach bez 7.1, ale teraz jest fajnie, dobry dźwięk.

tylko dalej są te mikro lagi, grę zrywa na ułamek sekundy, nie wiem czy to z moim konkretnym setupem nie chce współgrać, przecież to wieeeele wersji sterowników i wersji gry później, niby trzyma około 60 klatek, a dalej zrywa, muszę pogrzebać w opcjach.
  • 5
@RabarbarDwurolexowy: Hideout jest mega warto rozbudowywac, bo na wyzszych levelach przy wymaxowanej koparce bitcoinow kasa sie robi sama i latasz na grubo raid za raidem. Ogolnie polecam zaczynac rozbudowe hideoutu od patrzenia na farme bitcoinow i potem w tyl. Czyli zanim bitcoin to intelligence center, zanim to to cos innego itd itp.

Ogolnie pytania 1 - wszystkie bajery typu kombinerki, srubki, nakretki mozna znalezc (badz kupic o ile nie jest wymagane
@RabarbarDwurolexowy: Nie ma co się #!$%@?ć w offline.
Jak nie umiesz graj scavem, jak serio słabo idzie to staraj się unikać wszystkiego (zwłaszcza graczy) byle wynieść to co masz i ew zdobyć dodatkową broń na plecy z bota.
Ciułaj tak loot i staraj się tym co na bocie wyniesiesz wychodzić z PMC na początku też unikaj graczy 1 misje są łatwe (zabij, boty, znajdź strzelby czy salewy które zrobisz na 1