Wpis z mikrobloga

Mirki i Mirabelki potrzebuję waszej pomocy bo mnie już głowa od tego boli. Chciałem kupić sobie nowy telefon i były to mój pierwszy Xiaomi. Na oku mam dwa telefony: Xiaomi Redmi 9 i Xiaomi Poco M3. Na korzyść pierwszego przemawia cena (praktycznie stówa różnicy) i troszkę to NFC mi się spodobało na korzyść drugiego przemawia (chyba bo jestem laikiem) Procesor snapdragon i większa bateria. Oba bym kupował w wersji 4/64. Proszę pomóżcie którego mam wybrać.

#xiaomi #pocophone #redmi9
  • 11
@adnage: Nie mam dużych wymagań - żeby wytrzymał tak ze dwa lata i przez ten czas w miarę nie zacinał. Dobry aparat, NFC i inne tego typu rzeczy są oczywiście mile widziane. Jeśli chodzi o kwotę to sytuacja wygląda tak że chciałbym go wziąć na raty 0% dlatego też chciałbym żeby wytrzymał te dwa lata. Jak teraz sobie myślę to skoro i tak biorę na raty to mógłbym wyłożyć te max
@adnage: Jestem zdecydowany że chcę spróbować w końcu telefonu Xiaomi więc jeśli zdecyduję się na telefon do 1000 zł to na pewno na X3. Ale dzięki za pomoc
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@recelo: mam poco x3 NFC, mój pierwszy tel z NFC. Nie miałem, nie wiedziałem że czegoś mi brakuje. Teraz nie wyobrażam sobie żeby mój następny telefon nie miał NFC. Przeszedłem z note5 i powiem Ci ze cegła, zastanów się czy chcesz taki duży tel jak x3...
@PaulStone: a ogólne wrażenia z użytkowania jak? Polecasz? Bo jeśli chodzi o rozmiar to wydaje mi się że prędzej czy później i tak takie rozmiary będą miały telefony więc to chyba kwestia czasu zanim wszystkie takie będą