Wpis z mikrobloga

@Fangu: ada będzie, a nawet już jest motzna. wyobraź sobie jak wprowadzą konwerter erc20 do ada... nikt normalny nie będzie płacił 30 $ za transakcje. poza tym widać, że ada jest już odłączona od btc. pewnie nie będzie to zysk x100 ale do 3 dolarów spokojnie powinna dojść. a ftm? no cóż kiedy hype minie będzie się liczyć szybkość i cena transakcji.
@newnormal: hard forki z perspektywy kilku lat rozgrywane są podobnie czyli buy the news sell the fact. JEDNAK ostatnio (nawet wzgledem sierpnia 20` gdzie dzialala wyprzedaz na kilka dni przed wydarzeniem) mamy okolo tygodniowe przesuniecie wyprzedazy po wystąpieniu faktu (czyli na adzie byłby to hard fork).
Dlaczego jest odlaczona? Wykres reaguje na dominacje. Na spadki btc. Dlaczego mialaby byc takim przelomem skoro inne krypto już mają niskie koszty transakcji? Nie wiem,
@Fangu: np dlatego, że ma być 50-100 razy bardziej zdecentralizowana niż btc. im więcej osób stakuje w danym stake poolu tym mniejsze nagrody - zmusza to do tworzenia większej ilości nodów, a to z kolei powoduje większa decentralizacje. converter erc20 sprawi, że przejście na cardano będzie super łatwe.
@newnormal:

np dlatego, że ma być 50-100 razy bardziej zdecentralizowana niż btc. im więcej osób stakuje w danym stake poolu tym mniejsze nagrody - zmusza to do tworzenia większej ilości nodów, a to z kolei powoduje większa decentralizacje. converter erc20 sprawi, że przejście na cardano będzie super łatwe.

Mi to niewiele mówi, ale tobie przychodzi wnioskowanie z łatwością (tak jak mi spekulacja i gra na analizie technicznej). Wypada zatem poprosić o
@Fangu: erc20 to jest standard tokenów na etherum. np chciałem kupić trochę chain games - ktoś kupił za 5 $ tokenów i zapłacił $24.78 fee... w sensie nic nie zapowiana, że to się szybko zmieni... a jak będzie converter erc20 do ada - podejrzewam, że wiele projektów się przeniesie.
@newnormal:

poza tym ada jeszcze jest w fazie testowej, a już jest top 3 crypto. wyobraź sobie co będzie jak ukończą cały projekt ze wszystkimi fjuczerami...

No nie potrafie tego ocenic od strony fundamentalnej. W głowie mam jednak projekty jak VITE które nie zyskują na wartości pomimo posiadania działającego produktu. Pisałem ubiegłego lata do canzen crypto z jutuba odnośnie stakowania. Ale niewiele mi rozjaśnił.
Wydaje mi sie, ze hype minie wraz