Wpis z mikrobloga

Limit 2 000 kcal by nie byc grubasem to jakies nieporozumienie matki natury. Zamiast szukac leku na raka, naukowcy mogliby znalezc srodek na przyspieszenie metabolizmu/sposob na nieprzyswajanie zbednych kalorii, zeby mozna bylo sie obzerac tymi wszystkimi pysznosciami, jakie oferuja swiat.

#przegryw #zalesie #grubasy
  • 18
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Mazurski_Separatysta: A to inna kwestia. Jak dla mnie politycy powinni juz zrzucic maski i wprowadzic eutanazje na zyczenie. Bardzo jestem ciekaw ilu ludzi by skorzystalo, ilu mamy potencjalnych samobojcow w spoleczenstwie, ktorych powstrzymuje tylko bol i strach przed kalectwem.

Poza tym zaprzestac zasilkow, 500 plusow, wysylania zarcia do Afryki i innych biedakow, ktorzy sie rozmnazaja jak piehdolone kroliki.
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@abyssos666: ogólnie ja uważam, że eutanazja na życzenie to ciekawy temat do debaty. Ja jako tako nie mam ukształtowanego stanowiska no bo wpierw musiałbym rzucić okiem na opinie ekspertów (oglądałem tylko film z Alem Pacino i to chyba nie jest dobry wyznacznik ( ͡º ͜ʖ͡º)). Co do samej eutanazji, raczej nie rozwiązałaby ona problemu bo przeludnienie nie dotyka państw bogatej północy a raczej biednego południa
  • Odpowiedz
ona problemu bo przeludnienie nie dotyka państw bogatej północy a raczej biednego południa a obaj wiemy, gdzie taka eutanazja miałaby być wprowadzona


@Mazurski_Separatysta: Dlatego napisalem o zaprzestaniu wysylaniu zarcia Afryce i innym biedakom. Pomoc, jak najbardziej - w postacji edukacji, medycyny czy chociazby wlasnie kondomow.

A eutanazja bylaby jako wyjscie ewakuacyjne - nie podoba sie taki swiat, nie zgaczasz sie z nim? Cyk eutanazja.
  • Odpowiedz
@salad_fingers:

Podnoszenie ciężarów przez 60 minut dziennie pozwoli Ci nie tylko spalić 420 kalorii


Super, ciezki wysilek, godzina czasu psu w d*** i spale rownowartosc paczka. xD Super wydajnosc.

Predzej zajade sobie stawy niz schudne chcac jesc ile chce. Niestety bez diety, odmawiania sobie ani rusz.
  • Odpowiedz