Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 40
ej wgl wiecie co mnie najbardziej bawi? że jest se taki frikz i zrobił se serwer nocna inaczej (XD) i wgl pomysł zrobienia discorda o nocnej jest trudne, bo nocna to jest co noc inna, inna karuzela #!$%@?.
wgl pomysł żeby robić coś z nocnej jako t e m a t u jak nocna to shitposterzy co wtedy siedzo niby są ci sami regularnie ady zawsze inni
a do tego dochodzi to, że ten serwer ma jakieś wgl płatne rangi, konkursy z nagrodami, jakieś Familiady kurde (XDDDDD) jakieś kręcenie marki z tego, czaicie? jakieś social media od serwera discord to już mem, a jeszcze robienie tego z nocnej, co jak pisałem wcześniej nie ma jakiś ram jak to ma wyglądać.
a na koniec dochodzi to, że w sumie z nocną to nie ma nic wspólnego siedzą ino normiki i atencyjne lochy co nocną to oni widzieli o 8 rano w gorących 12h i pisali taguj to. faktyczni shitposterzy z nocnej to jest promil XDDD (wgl kosa frikza z pajonkiem bo kij wie czm, a mondry pajonk to jest jakiś symbol nocnej, a przynajmniej used to be XDDD) trochę jakbyś robił discord kurachen inaczej i większość ludzi chciała być cool, że kara, a nie umieli wejść na niego wgl xdd
takie przemyślenie z dupy wsm xddd
jak coś to ja szanuję frikza bo kc za golenie kasy z ludzi
esaa byczki
  • 44
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@Eattrashdiefast: już tam siusiak w to co się dzieje, kręcenie komercji na tym że sie podpinam pod mikroblog na wykopie w godzinach nocnych to jest mem XD
  • Odpowiedz
@4gN4x: Tworzenie discorda, którego podwalinami jest motyw nocnej zmiany a następnie tworzenie z tego szopki z płatnymi rangami i budowanie social mediów xDD

Nocna zmiana to przede wszystkim ludzie, którzy na niej przesiadują, a tworzenie w oparciu o nią jakiegoś discorda na której większy szum zdobywają jakieś atencyjne szony (które z nocną nic wspólnego nie mają) od bywalców nocnej jest po prostu śmieszne. Jeśli ktoś chce tworzyć serwer discord w
  • Odpowiedz
serio, jest tam taka życzliwa atmosfera i są różne gry i zabawy


@Moseva: Byłem tam trochę czasu. Życzliwa atmosfera polegająca na prześciganiu się jednej atencjuszki z drugą w akompaniamencie klasków wszystkich dookoła, większe ograniczenie słowa niż na wykopie i pompowanie kasy na frajerach (płatne rangi, płatne unbany, jest nawet płacenie za levele na serwerze xD wszystko zostało spieniężone na motywie nocnej zmiany). Nie ma to nic wspólnego z nocną zmianą,
  • Odpowiedz
@4gN4x: Nocna inaczej, jak sama nazwa mówi jest czymś innym niż nocna na wykopie, serwer od jakiegoś czasu jest bardzo wymieszany. Jest dużo osób z wykopu, ale i spoza. Nie wiem też co to za wymysł z pajonkiem, mało kto go kojarzy. Dostał chyba bana albo kicka za trollowanie, nie wiem
  • Odpowiedz