Wpis z mikrobloga

Pepino jest oficjalnie najdzielniejszą rośliną jaką widziałem. Przezimowały dwa. W warunkach kompletnego zaniedbania i braku światła. Jedno nawet nie straciło wszystkich liści a do tego utrzymało dwa owoce przez całą zime, ostał sie jeden bo jeden zerwałem myśląc że sie psuje. Nie psuł. Był zwyczajnie dojrzały ( ͡° ͜ʖ ͡°) Tyle że zrobiłem głupote bo zerwałem go dzień po oprysku topsinem, ridomilem, mospilanem i sanium tak że nawet nie miałem jak spróbować. Spróbowałem na zasadzie wziąć kawałek do ust, sprawdzić smak i wypluć - w smaku taki troche ogórkomelon, słodkie ( ͡° ͜ʖ ͡°) Drugi krzak stracił liście, był usychającym kikutem który już spisywałem na straty ale jednak dzielność pepino wygrała i pojawił sie nowy pęd, sie ciesze jak dziecko ( ͡° ͜ʖ ͡°) #ogrodnictwo #rosliny
Niewiemja - Pepino jest oficjalnie najdzielniejszą rośliną jaką widziałem. Przezimowa...

źródło: comment_1614372609K88x9uyjHxGnBSH4DTHqkc.jpg

Pobierz
  • 14
@ikp: Powiększyłem x2 i będe powiększał dalej. Wcześniej w sumie nie miałem jak bo nie miałem żadnych narzędzi, teraz już mam to jakoś to pójdzie. Kupiłem też troche kastr 90l i pewnie dokupie żeby sie nie bawić tylko wsypać w nie kompost i ziemie i w tym uprawiać, po 6 krzaków papryk wejdzie do jednej, mam ich teraz 20 i pewnie tyle samo dokupie też na inne warzywa. Musze powiększać bo
@Niewiemja: cieszę się, że nadal masz do tego chęć, to rzadkość. Ja narzędzi to mam od *** ale czasu nie ma na te zabawy. Trzymam kciuki za owocne zbiory :)