Wpis z mikrobloga

@skizo: W grudniu kobieta mi lusterko traciła nawet niezbyt mocno bo tylko plastikowa osłona spadła nawet zatrzaski były całe i też kartka. Potem zlecenie od niej wyrwałem i odmalowałem jej pokój( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@skizo: a mi jakaś ku*wa ro**bała zderzak na parkingu równoległym do drogi pod blokiem i oczywiście ani widu ani słychu, ale tak to jest jak ślepe dziadki jeżdżą na czuja, imo po 60 powinny co 5 lat być obowiązkowe badania kontrolne, bo ta plaga prędko nie minie.
  • Odpowiedz
@skizo: obtraty zderzak to rzeczywiście sprawa, która prowadzi do załamania i jest warta nerwów. jprdl. co za ludzie :/ nie wspominając już #!$%@? o telefonach i smsach, bo sprawca z poszkodowanym nie musi się kontaktować w ogóle.
  • Odpowiedz
@Janusz_z_Rivii: Tak dla własnej ciekawości, gdzie się poruszasz najczęściej w aucie ? Miasto ? Trasy? W takiej Warszawie jest walka o życie, chaos na skrzyżowaniach dziwnych ulicach, dużo aut i dużo większe prawdopodobieństwo. Jedziesz do Łodzi wszyscy subtelnie ruszają ze świateł, długie światła i korki gotowe. W zupełnym przeciwieństwie do Warszawy (co jak co ale kierowcy z Warszawy jeżdżą dynamicznie, aż na granicy właśnie chaotyczności). Ogólnie organizacyjnie to chyba najgorzej
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@skizo: wierząc w to, że #!$%@? wracają sam zrobiłem #!$%@?ę jak laska uszkodziła na parkingu samochód sąsiada i odjechała. ()
  • Odpowiedz