Wpis z mikrobloga

UPC chyba do reszty #!$%@?ło. Sami, bez zgody sobie zmieniają co chcą i jeszcze mailem informują że będzie drożej xD

"Już 1 kwietnia 2021 r. przyspieszmy Twój internet
aż do 500 Mb/s.

[...]

Ważna informacja
Jednocześnie chcielibyśmy Cię poinformować o zmianie
Twojego abonamentu, który od 1 kwietnia 2021 r.
wzrośnie o 8 zł."

Oby Wam się UOKiK dobrał do dupy bo to już nawet śmieszne nie jest, ale co miesiąc wydzwanianie czy może jednak internet do firmy chcę to pierwsi. Tfu.

#upc #internet
  • 4
@Rst00: Jak masz umowę bez zobowiązania to możesz przedłużyć i się przed takimi akcjami zabezpieczyć. UPC od kilku lat prowadzi takie akcje i UOKiK się nie przyczepił więc obstawiam, że są zgodne z prawem. Często jest też możliwość nie zgodzenia się na podwyżkę ale to wtedy w tym mailu powinno być to wspomniane.
@Zydomasoneria: faktycznie, umowa przeszła w umowę bezterminową i sobie wysłali takiego maila że podwyżka ale też oferują większą prędkość internetu oraz więcej kanałów. W mailu był odnośnik do rezygnacji ale bardziej zbulwersowało mnie to, że ja nic nie chce, a muszę wykonywać jakieś akcje żeby z czegoś zrezygnować czego wcale nie chciałem. Raczej wg mnie powinno to wyglądać w drugą stronę - za 8 zł miesięcznie oferujemy to i to -