Wpis z mikrobloga

Drogie Mireczki tag zaczyna odmarzać na wiosnę, więc wpadł mały update na głównej stronie statystyk, teraz będziemy mogli sprawdzić na wykresach nasz wspólny progres w porównaniu do poprzednich lat.

- Regulamin przeniesiony do akordeona na górze strony.
- Rozszerzenie pól ze statystykami o poprzednie lata.
- Dodano pole z top3 najdłuższych dystansów z ostatnich 7 i 30 dni.
- Dodano wykresy:
Porównanie sum kilometrów ostatnich 4 tygodni z poprzednimi latami.
Kumulatywny tygodniowy przyrost kilometrów rok do roku.
Miesięczne sumy kilometrów rok do roku.

Zapraszam do wspólnego kręcenia! ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)

#rowerowyrownik
kapitantaca - Drogie Mireczki tag zaczyna odmarzać na wiosnę, więc wpadł mały update ...

źródło: comment_1614339092P2RTCVgFNiw0YNDmfnk8hN.jpg

Pobierz
  • 10
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@kapitantaca: pytanie organizacyjne: co myślisz o dodaniu do regulaminu mniej więcej tak brzmiącego punktu:

"Nie tagujemy #kwadraty jeżeli nie dodajemy nowych kwadratów lub wpisu bezpośrednio związanego z kwadratami"

Przykład złego tagowania: "miałem jechać po #kwadraty ale nie pojechałem :)"

Przykład dobrego tagowania: "Mirki spod tagu #kwadraty, wiecie dlaczego nie wyświetla mi się heatmapa/zaliczony kwadrat/etc. ..."

Tag obserwuje już około 100 osób i przeglądając ostatni miesiąc, to ta setka jest wołana
@cezeterson: o cholera faktycznie tag urus :) umknęło mi jakoś ostatnie ~30 osób.

Myślę że #kwadraty i tak nie będą tak super usystematyzowane jak #rowerowyrownik, bo tu nie ma co odliczać i nie ma jak psuć skryptów za bardzo, ale pomysł myślę dobry, będę miał na uwadze jak będę robił jakieś dalsze modyfikacje, obecnie zrobiłem sobie trochę "urlopu" od siedzenia przy literkach i robię tylko jakieś pilne naprawy (sezon się
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@kapitantaca: luźno, bez ciśnienia, luźna propozycja :D i tak robisz kozacką robotę ;) ostatnio się poprawiło na tagu jak wszyscy ruszyli w teren, liczę że ojciec założyciel strony też będzie regularnie postował postępy w zdobywaniu kwadratów :)
@cezeterson: no właśnie się budzę do życia rowerowego, bo po osiągnięciu "szczytu" 8k km w 2018, w kolejnych latach już zapał opadł (3k km/rok) - teraz czuję że znowu zaczęło mi się "chcieć" jeździć ponownie, także może coś więcej się w tym roku ukręci.
@cezeterson: a gdzieś kiedyś mi przemknęło ale jakoś nie zainteresowałem się bardziej, generalnie u mnie problemem w ekspansji jest woda zewsząd (z trzech stron woda w odległości max 30km) plus monotonne krajobrazy - za to wymyśliłem sobie #wiatrakizprzypadku, bo często to jedyne odskocznie od płaskich jak stół pól, mam nadzieję że wpadnie z kilkanaście nowych w tym roku przy okazji wyjazdów po kwadraty.
kapitantaca - @cezeterson: a gdzieś kiedyś mi przemknęło ale jakoś nie zainteresowałe...

źródło: comment_1614811368VKTxdPxzMceb8K1uKEub5w.jpg

Pobierz