Wpis z mikrobloga

@WsmietnikuNiby: Ja się wcale nie zdziwie gdyby pisali to sami zainteresowani robiąc sobie atencje . Wiadomo tag Konona ma popularność i bez niego zginą. Dlatego tak piszą o tym menelu i centaurze, streszczają ich wypociny, co robią, z kim się spotykają - normalnie wieści jak na pudelku 24 na dobe. Zasada nie ważne jak mówią ale ważne żeby mówili. Dodatkowo zachowują się jak stare baby, które widza tylko pis i po
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Chce żeby tag Konona był o nim ,a nie jakiś przychlastach i ich codziennych streszczeniach życia.

@ACE41: Żeby to osiągnąć łatwiej jest użyć #czarnolisto zamiast próbować wszystkich uszczęśliwiać wbrew ich woli ¯\_(ツ)_/¯
@Zwanek: Przeciez normalnym jest, że tag Kononowicz jest związany z nim albo rzeczami, które się z nimi wiążą.
To normalne, że jak wchodze na tag o NBA to nie pisze o skokach narciarskich całą dobę i nie dodaje co chwile informacji o nich. Mam czarną listę i ponad 70 kont a wciąż mi wysrywy spamowe wyskakują.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@ACE41: tag #kononowicz dotyczy uniwersum - to jest chyba jasne dla wszystkich. To że ty uważasz, że Menel nie jest jego częścią, nie znaczy że wszyscy tak uważają - twoja opinia nie ma większego znaczenia niż innych. Po prostu aktualizuj czarną listę i tyle.
@Zwanek: Tag Kononowicz dotyczy Kononowicza. Jak chcą pisać o satelitach mają #szkolna17 albo #uniwersum.
Tylko jaki ma związek z Kononowiczem w jakie gry gra , z kim się kłóci, jakie gnioty nagrywa. Jakbym chciał czytac całodobową relację o jego życiu to wszedłbym na jego tag mexicano.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Tag Kononowicz dotyczy Kononowicza

@ACE41: Nie. Ile dyskusji o tym było? xD
Od dawna taki stan rzeczy tu panuje, a że ktoś sobie wymyślił osobny tag żeby to jego używać do kwestii ogólnych nikogo nie obliguje żeby się tam przeniósł.
@Zwanek: ja od pięciu lat uznaje, że sytuacje związane z Kononem, czy rzeczy o nim samym są miejscem tutaj. Pisanie relacji kogoś kto by u Konona dawno temu i teraz robi rzeczy z nim nie związane to gruba przesada.
Idąć taką droga jak uważasz to mogę pisac od rana do nocy o każdej decyzji Truskolaskiego albo relację z życia Axelio ale nie na tym to polega.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@ACE41: Ale serio, to jest tylko twoja opinia - nie ma żadnej mocy sprawczej. Sytuacja może Ci się nie podobać, ale jest jak jest. Po prostu.


@Zwanek: Moc sprawcza nie ma tu żdnego związku oczekuje tylko, że tag Kononowicz nie będzie miejscem promocji ludzi, którzy mają tyle z nim wspólnego co jedynie wypromowanie się na nim. Nie po to jest tag mexicano żeby cały dzień pisać o jego życiu- po to jest podział na tagi żeby nie czytać treści, które nie interesują albo chcesz ich unikac.
Truskolaski, a nie Trzaskowski- mogę to równie dobrze podciągnąć pod to,
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
oczekuje tylko, że tag Kononowicz nie będzie miejscem promocji ludzi, którzy mają tyle z nim wspólnego co jedynie wypromowanie się na nim

@ACE41: No ale jest i będzie najprawdopodobniej bez względu na to czego oczekuje kilku mirków - cały czas o tym piszę.

po to jest podział na tagi żeby nie czytać treści, które nie interesują albo chcesz ich unikac.

No i nikt tego nie omija. Po prostu tag #kononowicz dotyczy