Wpis z mikrobloga

Ostatnio dość modny na tagu.
Dzisiaj zaszalałem z mocno wiosennym zaoachem i ubrałem się razem z Armani Cedre. Pieknym zielonym mydełkiem polanym zieloną herbatą. W sumie fajnie, że ten zapach nie zrobił takiego zamieszania na rynku a wierzcie na słowo, jest cudowny i dobrze odbierany przez kobiety mimo, że nie ma w sobie jakiegoś meskiego sznytu. Ot, zapach czystości i cieplych słonecznych dni.
#perfumy
Rozporek12 - Ostatnio dość modny na tagu. 
Dzisiaj zaszalałem z mocno wiosennym zaoa...

źródło: comment_1614329717KJilWUKGpGHO95QtLE1pWi.jpg

Pobierz
  • 18
@tommie-182: ja nie mowie nic o zapachu, bo wszystkie z tej linii (nie wachalem tylko eau PH) sa bardzo udane, chodzi mi tylko o to, zeby swiadomie uzywac slow, bo zadnej mody na niego nie ma ostatnio
Zaraz jakies randomy bez wlasnego zdania podlapia i wykupia pol stocku, a ludziom ktorzy autentycznie lubia ten zapach zostana najdrozsze oferty
Moze sie czepiam ale wg mnie nalezy wazyc slowa w internecie, bo efekt
@CheapiesLover: w tym tyg były 3 wzmianki więc jak na zapach tego kalibru mogę użyć określenia "modny". Problemem jest to , że wziąłeś to nazbyt na serio. Wyluzuj się , zapodaj sobie chmurę czegoś świeżego i będzie fajnusio.

Co do Xbolta to chyba kupie tego drania, chociaż miałem okazję wąchać i porównania do HB były mocno przesadzone, mimo, że HB to obecnie mega lipa jeśli chodzi o parametry.