Wpis z mikrobloga

@sradam: na ps5 jest pakiet chyba 15 gier 1st party od Sony i jak ktos nie mial ps4 to jest to bajka. Swietne tytuly.

A jak ma kupic to nawet sam rok temu kupilem GOWa za 60 zl. Genialna gra za grosze. Takich przykladow na PS jest multum, na X nie ma.
@piotrveyner: nie chcę wyjść na hejtera (sam zresztą zagrywałem się na PS4PRO), ale nie rozumiem ni w ząb fenomenu GoW, kolejna chodzonka z widokiem od tyłu, zabić przeciwnika, pokonać zagadkę logiczną, przejść labirynt,powtórzyć :)
Ale z chcęcą bym zobaczył na X coś porównywalnego z Uncharted 4 (ʘʘ)
@sradam: co kto lubi, ale GOW jest super wariacja Uncharted bez tego debilnego strzelania, z otwartym swiatem i klimatem. Chociaz U4 bylo naprawde kapitalne.

Niemniej jest jeszcze wiele innych tytulow: Ratchet and Clank, The Last of Us 1 i 2, Horizon Zero Dawn, Bloodborne
@piotrveyner:

Takich przykladow na PS jest multum, na X nie ma.

Kompletnie nie zrozumiałem o co chodzi, na Xbox też jest masa tanich starszych gier, sam kupuje często po kilkanaście złotych czy to cyfrowo czy pudełkowo.

Dodatkowo możesz sobie kupić gamepassa i masz z 300 gier do ogrania.
@piotrveyner:

a ps5 nie da sie kupic i wyglada jak konsola z bazaru.

XD kisne z ciebie typie... co chwile masz dropy i stoja bardzo długo i trzeba byc totalnym nieudasem zeby jej nie kupic xD co do wygladu to sie nie wypowiadam bo to kwestia gustu, mnie sie akurat podoba
@Trikul: Wszystko ma swoje plusy i minusy :P
Xbox:
+Gamepas po 4zł
+pad z bateriami albo akumulatorkami masz wybór
+ Gry z VPNów i inne machlojki
+ lepszy układ gałek
- brak exclusivów
- płatność za online
PC:
+ Torrenty, piractwo, mody
+ wielozadaniowość
+ gamepas
+upgrade sprzętu
+podepniesz kierownice, pada, drukarke wszystko pod telewizor też
+ chodzą gierki ze switcha i innych konsol słabszych z PS3 też przez emulację
+