Wpis z mikrobloga

UWAGA KU PRZESTRODZE POKAŻĘ WAM, ŻE WCALE NIE TRZEBA BYĆ GRUBASEM ŻEBY WYLESZCZAĆ INNYCH.

W tym temacie: https://www.wykop.pl/wpis/55779861/uwaga-challenge-na-10-000-zl-na-gme-gram-w-kilku-m/198601539/#comment-198601539

Oglosilem, że gram przez godzinę na krótkich interwalach na gme i wrzucam screeny. Oczywiscie byłem pewien, że zarobię i potwierdzalem to screenami. Od kiedy zacząłem kropkę w temacie wstawilo mnóstwo osób. Obserwujacych profil też zaczęło się pojawiać sporo.

Gdybym chciał was ogolić to ciągnął bym to do 22 00 tak jak powiedziałem racząc was screenami z konta demo. Skąd trafienia? Konto demo xtb ma 30min opoznienia w stosunku do notowań więc 30min wczesniej widzę gdzie kupić i gdzie sprzedać.

O 22 00 napisałbym post, że ostatnią godzinę zagram razem z chętnymi. Ja mówię kiedy kupic i kiedy sprzedać. Następnie ładuję swój hajs i jak już się obkupiłem to piszę, że brać teraz i sprzedaję wam to co wczeaniej kupiłem z zyskiem dla siebie. Jeżeli trafiłem akurat w odbicie to też posprzedajecie i bedziecie czekali na nastepny sygnal odemnie gdzie powtarzam scenariusz do momentu gdzie nie trafię na odbicie tylko na dump. Wtedy znikam z pieniedzmi a wy zostajecie z papierem.
I to tylko skala wykopu po 30 minutach od posta. Zwykły pionek leszczy innych ( ͡° ͜ʖ ͡°)

2 osoby zorientowały się co się bdzieje, ale dla mnie to nie problem bo usunąłem ich post w temacie. Brawa dla @goedenavond oraz @XaVeN_PL

Uważajcie na swoje pieniądze

#gielda #gme
  • 20