Wpis z mikrobloga

Zostałem donosicielem ( ͡° ͜ʖ ͡°) 2 tygodnie temu chciałem oddać krew i pojechałem do krwiobusu. Rejestracja była w godzinach 9-13, ale zanim zjadłem śniadanie i obaliłem Cisowiankę niegazowaną, to już było po południu. Mimo wszystko zdążyłem przed końcem zapisów wejść do krwiobusa, ale od razu jakiś żołnierz co tam siedział poinformował mnie, że się spóźniłem. Powiedziałem, że jeszcze dobre kilkanaście minut zostało na rejestrację, ale dowiedziałem się, że zapisy są do 12:30 i zapraszamy za tydzień. #!$%@?łem się właśnie dlatego, że w moim powiecie przyjmują krew tylko raz na tydzień przez 4 godziny (a w rzeczywistości 3,5 jak się okazało), a jeszcze musiałem kilkanaście km tam jechać z mojej wsi. Poszedł więc donosik do RCKiK i myślałem, że to olali, ale dziś dostałem takiego maila. Pojadę za tydzień sprawdzić czy mnie przyjmą czy nadal sobie robią fajrant pół godziny przed czasem ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#krwiodawstwo #konfident
strfkr - Zostałem donosicielem ( ͡° ͜ʖ ͡°) 2 tygodnie temu chciałem oddać krew i poje...

źródło: comment_1614260667xLX1XB9J1l0AUEvAZNxxuj.jpg

Pobierz
  • 49
  • Odpowiedz
@strfkr: Ja jebię, aż mi się przypomniało, jak 3 razy próbowałem oddać krew w swoim regionalnym punkcie, godziny załóżmy podobne:
1. Przychodzę godzinę przed zamknięciem - sytuacja jak tu
2. Przychodzę 2 godziny przed zamknięciem - trzeba przyjść innym razem, bo chętnych nie było i lekarz już poszedł
3. Przychodzę pół godziny po otwarciu, to kolejka 10-12 osób i stwierdziłem, że mam w dupie czekanie
Efekt? Brak oddanej krwi (
  • Odpowiedz
@QI-IQ: piszesz o sytuacji, w której petent przychodzi po czasie. Ja przyszedłem ponad pół godziny przed końcem. Nie interesuje mnie co robią w urzędzie, mogę oczywiście chwilę poczekać aby dokończyły to, czym są zajęte i mnie przyjęły. Godziny przyjęć są godzinami przyjęć więc mają mnie w tych godzinach przyjąć. Jeszcze gorzej mnie #!$%@?ło, że mnie okłamywały. Pracowały w poniedziałek dłużej a mówiły, że jest jak w inne dni.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@strfkr: ja nie wiem jak oni sterują całym rcick(nie wiem czy dobrze) ale np. w Olsztynie to działa super, przede wszystkim nastawienie do "klienta" jest lepsze niż u niejednego akwizytora ;)
  • Odpowiedz
@mamabijeatataniezyje: A ja nie kwestionuje tego, że w godzinach przyjęć powinieneś zostać przyjęty! Przecież napisałem - o 15:59 też przyjmę, po godzinach pracy jak mi to życia nie skomplikuje, to też przyjmę, chociaż obowiązku nie mam (za to jest wielkie oburzenie, że ja pracuję, a przyjąć kogoś po godzinach nie chcę, ale to już osobny temat).
  • Odpowiedz